Svetimtaučiai sukčiai iš miesto dar nesinešdina

 Svetimtaučiai sukčiai iš miesto dar nesinešdina

Tamsesnio gymio moterų būrys bei keli vyrai buvo pastebėti įvairiose miesto gatvėse bei automobilių stovėjimo aikštelėse prie prekybos centrų./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Sukčiai vis dar neapleidžia Kėdainių krašto – praėjusį savaitgalį ir vėl buvo sulaukta pranešimų, kad tamsaus gymio netaisyklingai rusiškai ir angliškai kalbantys asmenys miesto daugiabučių namų kiemuose, prekybos centrų aikštelėse ar tiesiog gatvėse bando išvilioti iš patiklių žmonių pinigus kurdami įvairias nebūtas istorijas. Policijos pareigūnai įspėja ir prašo, kad pamatę įtartinus asmenis praneštumėte telefonu 112.

Nebūtos istorijos

Tamsesnio gymio moterų būrys bei keli vyrai buvo pastebėti įvairiose miesto gatvėse bei automobilių stovėjimo aikštelėse prie prekybos centrų.

Tiesa, dirbo jie pasiskirstę po vieną.

Galimai rumunai išsigalvojo įvairiausių istorijų: esą jiems automobilio degalai pasibaigė, jie neturi ką valgyti ar jie yra nuo karo bėgantys ir darbo ieškantys ukrainiečiai.

Sukčiai rinkdavosi vidutinio ar vyresnio amžiaus aukas, jaunų žmonių vengdavo. Apie siaučiančius sukčius netruko pasklisti kalbos ir tarp kėdainiečių.

Įtartinos tamsesnio gymio moterys vaikščiojo po daugiabučių namų kiemus – apsilankė ir Gegučių gatvėje./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Kraštiečiai ėmė perspėti vieni kitus, pranešimai pasiekė ir „Rinkos aikštės“ redakciją.

Prieš dvi savaites

Beje, kėdainiečių teigimu, tie patys sukčiai mūsų mieste buvo apsilankę ir prieš lygiai dvi savaites.

Tuomet jie vaikščiojo po butus apsimetę nuo karo bėgančiais ir darbo ieškančiais ukrainiečiais.

Negana to, sukčiai naudojo ir galimai padirbtus Ukrainos pasus.

Jie taip pat prašė paaukoti neva įvairiais labdaringais tikslais, rankose laikė dėžutes su paaukotais pinigais.

Policijos pareigūnai įspėja ir prašo, kad pamatę ukrainiečiais apsimetančius ir pagalbos prašančius asmenis praneštumėte telefonu 112.

Policijos pareigūnų duomenimis, dažnai darbo ar pagalbos ieškančiais ukrainiečiais, kurčiaisiais apsimeta iš trečiųjų šalių atvykę sveiki žmonės. Jie yra paprasčiausi sukčiai.

Aut. past.

Galimai rumunai

Policijos pareigūnų duomenimis, dažnai darbo ar pagalbos ieškančiais ukrainiečiais, neįgaliaisiais, labdaros rinkėjais apsimeta iš trečiųjų šalių atvykę sveiki žmonės.

Jie yra paprasčiausi sukčiai. 

Jei sutinkate „paramos“ prašančius „pabėgėlius“, „kurčiuosius“, neduokite jiems pinigų, priešingai – nufotografuokite ar nufilmuokite ir pasidalinkite informacija su policijos pareigūnais ar kurčiųjų organizacijomis.

Be to, apie ukrainiečiais apsimetančius asmenis praneškite ir policijos pareigūnams telefonu 112.

8 Komentarai

 • Plaktukas padėtas prie durų, tik tegul ateina, pavaišinsiu į tarpuragį

 • „Galimai rumunai“.. tamsesnio gymio žmonės gali būti ir kitokios pilietybės asmenys. Jeigu neesate tikras galbūt nereiktų įvardinti jų tautybės. Paprastai rumunų tautybės žmonės yra šviesaus gymio kaip ir Lietuviai. Galbūt turėjote omenyje čiogonus ar gypsy žmones, kurie ir toje pačioje Rumunijoje nėra mėgiami viešumoje, nes apgaulės budu bando išvylioti pinigus. Tai gali būti ukrainos čigonai, kurie Lietuvoje yra dėl Karo…

  • Ju volksvageno sharano numeriai rumuniski. Visoje lt sitie siaucia ciganai

  • Sakote atsibaladojo pardave tankus ruskiu Chersono cigonai?

 • kai kelis pakas žvyran aerodrome.

  • Is Strazdauskaites nepasimoket,ką apkalbet čigonai vagys ubagai ? Nesuprantu ką čia parašei,naikint tokius kaip kolorado vabalus,dar sako apsneka:D nėra ką apšneket apart teisybes,VAGYS UBAGAI!!!!!SLYKSTU IR GĖDA UŽ TAPAČIA RASĖ,BJAURU

 • Sulaikyti rumunai 3 moterys 1 vyras.

 • Policija pakrutės, kai komisariatą apvogs arba komisarą apgaus tamsesnio gymio veikėjai. Eilę metų šie tipai gastroliuoja po Kėdainius ir rajoną. O policija tyli. Vadinasi, kai policijos neliečia viskas okeyyyyyy.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Rekomenduojami video