Svetainės interjero idėjos: kokią komodą rinktis?

 Svetainės interjero idėjos: kokią komodą rinktis?

Pixel-Shot/ Shutterstock.com nuotr.

Svetainė yra vienas iš svarbiausių namų kambarių, todėl nenuostabu, kad daugelis ieško būdų pagerinti šią erdvę. Jeigu šiuo metu ieškai idėjų svetainės atnaujinimui, peržvelk šį gidą ir sužinok daugiau apie naujausias tendencijas!

Svetainės interjero idėjos: kokią komodą rinktis?

Svetainėje praleidžiame vis daugiau laiko su šeima arba draugais, todėl tikrai norisi susikurti tokią erdvę, kurioje nuolat būtų malonu atsipalaiduoti.

Dėl to daugybė žmonių ieško įvairių svetainės interjero idėjų, kurios padėtų apsispręsti dėl pasirenkamų raštų, derinių ir baldų. Peržvelk šiame gide pateiktus stiliaus pasiūlymus, kur yra apžvelgiamos dabartinės svetainių tendencijos. 

Kokią komodą rinktis svetainei?

Tikrai ne paslaptis, kad komoda yra vienas iš svarbiausių svetainės baldų! Tinkamai parinktos komodos padės ne tik susidėlioti visus svarbius daiktus, bet ir galėsi tai panaudoti kaip dekoratyvinę kambario detalę.

Taigi, kokios komodos šiuo metu yra dažniausiai siūlomos kaip geriausi pasirinkimai svetainei?

Žinoma, nemažai priklauso ir nuo svetainės dydžio. Jeigu šiuo metu svetainėje nėra pakankamai vietos, tai tikrai tiktų aukštesnė ir siauresnė komoda su įspūdingu medžio masyvu. Ant tokios komodos viršaus galima padėti patinkančią vazą arba kitą daiktą ir taip paįvairinti svetainės vaizdą.

Jeigu šiuo metu ieškai išskirtinio stiliaus, dabartinėsi internetinių parduotuvių kolekcijose vis dažniau pastebimos baltos komodos su medžio atspalvio apatiniu pagrindu, kuris padeda sukurti madingą kontrastą. Taip pat matoma ir medžio atspalvių bei juodos spalvos dalių kontrastų, kurie gali padėti įnešti modernumo. 

Kokios svetainės interjero idėjos šiuo metu populiariausios?

Aišku, svarbu pagalvoti ne tik apie komodos variantus. Ar dar neišsirinkai, kokio tipo (spalvos, raštų) svetainę įsirengti? Jeigu ieškai naujos svetainės interjero idėjos, toliau šiame gide rasi dažnai internetinėse parduotuvėse ir stiliaus kataloguose pastebimas tendencijas, kuriose kiekvienas atras sau patinkančius derinius. 

Vienas iš dominuojančių derinių yra švelnūs, tarsi romantiški baldų atspalviai, kurie yra priderinami prie šviesių sienų. Pavyzdžiui, tokiam pasirinkimui labai tiktų šviesus svetainės staliukas, šviesiai melsvos arba žalio atspalvio sofos su patinkančių raštų dekoratyvinėmis pagalvėlėmis. 

Jeigu šiuo metu labiau domina modernūs variantai, tikrai nesuklysi su mėgstamų raštų ar medžiagų kontrastu. Pavyzdžiui, tam gali išsirinkti tamsesnę sofą, šviesą svetainės komodą, kurią laikysi šalia, ir auksinio rėmo veidrodį, kuris kambariui suteiks įdomumo. 

Jei dar neapsisprendei dėl būsimų svetainės pakeitimų, tikrai peržvelk internetinių parduotuvių kolekcijas, kur rasti ne tik puikių naujienų, bet ir gerų pasiūlymų.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video