Nuoširdžiausi sveikinimai jaunavedžiams: susituokė „Rinkos aikštės“ dienos redaktorė

 Nuoširdžiausi sveikinimai jaunavedžiams: susituokė „Rinkos aikštės“ dienos redaktorė

Jaukiojoje Josvainių bažnytėlėje aukso žiedus sumainė ir amžiną meilę vienas kitam prisiekė „Rinkos aikštės“ portalo dienos redaktorė Vaida ALIONYTĖ ir Kėdainių „Nevėžio“ krepšinio komandos kapitonas, puolėjas Paulius PETRILEVIČIUS.

„Rinkos aikštės“ interneto portalo, laikraščio ir televizijos kolektyvas sveikina jaunavedžius sukūrus šeimą ir šios nuostabios šventės proga linki, kad laimė, užplūdusi vestuvių dieną, lydėtų juodu per visą likusį bendrą gyvenimą.

Tegu naujojo, bendrojo gyvenimo kelionėje jaunai, gražiai Vaidos ir Pauliaus šeimai nestinga kantrybės, energijos ir ištvermės, o pati kelionė būna kupina vien pačių džiugiausių akimirkų.

Kiekvieną dieną, net ir tuomet, kai švęsite auksines vestuves, mylėkite vienas kitą taip pat, kaip tą nuostabią akimirką, kuomet nekantriai laikėte vienas kito ranką prie altoriaus – mylėkite vienas kitą labiau už viską pasaulyje ir iki pat sielos gelmių.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video