Sutvarkyta centrinės miesto automobilių stovėjimo aikštelės piktžaizdė

 Sutvarkyta centrinės miesto automobilių stovėjimo aikštelės piktžaizdė

Apie pusmetį Kėdainių miesto vairuotojus, miesto svečius ir praeivius erzinusi piktžaizdė pagaliau sutvarkyta iš esmės./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Apie pusmetį Kėdainių miesto vairuotojus, miesto svečius ir praeivius erzinusi piktžaizdė pagaliau sutvarkyta. Dar šių metų pradžioje pačiame Kėdainių miesto centre, J. Basanavičiaus gatvėje, netoli „Avitelos“ prekybos centro esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje atsivėrė duobė, aplink lietaus surinkimo šulinėlį sukrito trinkelės. Tiesa, minimalus remontas buvo atliktas iškart pastebėjus bėdą, o dabar viskas sutvarkyta iš esmės.

Atsivėrė sausį

Tai, kad miesto centre atsivėrė duobė, sukrito trinkelės, deformavosi lietaus nuotekų surinkimo šulinėlis, o vieta tapo pavojinga ne tik pėstiesiems, bet ir vairuotojams, buvo pastebėta sausio 19-sios rytą.

Kažkas pasielgė labai pilietiškai ir minėtą duobę uždengė medinėmis paletėmis, užrašė įspėjamąjį užrašą. Taip duobė tapo matoma, vairuotojai ėmė ją apvažiuoti, o pėstieji iš tolo apeiti.

„Rinkos aikštė“ tądien susisiekė su Kėdainių miesto seniūnija. Čia paaiškėjo, kad kraštiečiai apie atsivėrusią duobę miesto seniūnijos neinformavo.

Tai, kad miesto centre atsivėrė duobė, sukrito trinkelės, deformavosi lietaus nuotekų surinkimo šulinėlis, o vieta tapo pavojinga ne tik pėstiesiems, bet ir vairuotojams, buvo pastebėta sausio 19-osios rytą.

Aut. past.

Sutvarkė laikinai

Seniūnijos darbo organizavimo inžinierius Vytautas Petraitis, gavęs informaciją, nuskubėjo pats įvertinti incidento masto.

„Toje vietoje yra lietaus nuotekų surinkimo šulinėlis. Matyt, bus paplauta, todėl ir sukrito trinkelės. Žinoma, būtina bėdą spręsti“, – tuomet informavo V. Petraitis.

Ir bėda buvo sprendžiama laikinomis priemonėmis – trinkelės aplink šulinėlį buvo vis patvarkomos, tačiau ir vėl sukrisdavo, o vairuotojai ir pėstieji daugiau nei pusmetį šią vietą stengdavosi apvažiuoti, apeiti.

Sutvarkė iš esmės

Prieš keletą dienų apie pusmetį Kėdainių miesto vairuotojus, miesto svečius ir praeivius erzinusi piktžaizdė pagaliau sutvarkyta iš esmės.

Darbuotojai sutvarkė apatinį sluoksnį, perdėjo trinkeles, buvo atstatytas lietaus nuotėkų šulinėlis. Kurį laiką statybų vieta buvo aptverta, tačiau šiandien jau yra laisvai praeinama ir pravažiuojama.

Prašo pranešti

Kėdainių miesto seniūnas Algirdas Krivičius, miesto seniūno pavaduotoja Samantė Mituzaitė Palubinskienė, darbo organizavimo inžinierius V. Petraitis ir kiti specialistai nuolat apvažiuoja, apžiūri miestą, tačiau neįmanoma pamatyti visų problemų ir bėdų, tad apie jas gyventojai turėtų informuoti seniūniją. Tuomet bėda bus išspręsta daug operatyviau.

1 Komentaras

  • Vat cia tai pasiekimas Kedainiuose,po daugiau kaip puses metu sutvarke duobute ir dar butina per laikrasti skalambint.Vaizdas toks,kad giliausia igriuva ar smegduobe sutvarke.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video