Suskubkite puoštis

 Suskubkite puoštis

Šventės jau visai čia pat, tačiau pasidairius po rajoną, matyti dar daug nepapuoštų pastatų. Tiek miesto, tiek kaimo gyventojai, įstaigos, organizacijos kviečiamos suskubti puoštis, nes jau šią savaitę rajone prasidės gražiai papuoštų objektų apžiūra.

Konkursas „Gražiausiai papuoštas pastatas“ vyksta dviem etapais. Pirmąjį vykdo seniūnijose sudarytos vertinimo komisijos. Jos savose seniūnijose apžiūrės, kaip kas yra pasipuošę savo pastatus, teritorijas ir iki gruodžio 28 d. pateiks gražiausiai pasipuošusiųjų sąrašus savivaldybei.

„Tiksli apžiūrų pradžios data nėra numatyta. Pačios seniūnijos nuspręs, ar geriau apžiūrą vykdyti likus kelioms dienoms iki Kalėdų, ar išsyk po šios šventės.

Bus vertinama originalumas, stiliaus vientisumas, taip pat bus atkreiptas dėmesys, ar papuošimas atspindi įstaigos arba organizacijos veiklą“, – teigia rajono savivaldybės Bendrojo skyriaus vedėjas Egidijus Grigaitis, kviesdamas visus aktyviai dalyvauti savivaldybės paskelbtame konkurse.

Pasyviausi – daugiabučių gyventojai

Paskutinių kelerių metų patirtis parodė, kad savo aplinką ir pastatą pasyviausiai puošia daugiabučių namų gyventojai. Žmonės piktinasi, kad laimi vis tie patys daugiabučiai, o kiti lyg ir nepastebimi, bet juk, pavyzdžiui, mieste yra sudėtinga apžiūrėti kiekvieną daugiabutį. Todėl būtų gerai, kad savo pastatą gražiai pasipuošę gyventojai praneštų apie tai seniūnijai, tada vertinimo komisija atvyktų apžiūrėti.

Norėtųsi, kad nušvistų ne tik miestas, bet ir kaimai, kad šventinė nuotaika džiugintų visus aplinkinius.

Konkurso „Gražiausiai papuoštas pastatas“ laimėtojus išrinks savivaldybės sudaryta komisija. Ji, apvažiavusi visą rajoną, nuspręs, kurie kraštiečiai bei organizacijos yra labiausiai verti apdovanojimų, kurie bus teikiami po Naujųjų metų.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video