Susidūrus visureigiui ir lengvajam automobiliui nukentėjo du žmonės (VIDEO)

Pirmadienį, apie 10 val. 10 min., Kėdainių miesto pagrindinėje gatvėje įvyko stiprus dviejų automobilių susidūrimas – į įvykio vietą atvyko gausios specialiųjų tarnybų pajėgos. Viename avarijon patekusiame automobilyje buvo net penki žmonės, du iš jų išvežti į ligoninę. Tarp nukentėjusiųjų – nepilnametė mergina.

Automobilius vairavo moterys

Nelaimė įvyko J. Basanavičiaus gatvėje, šalia „Baltic Petroleum“ degalinės. Bendrajam pagalbos centrui buvo pranešta, kad yra nukentėjusių žmonių.

Į įvykio vietą pasiųsti Greitosios medicinos pagalbos tarnybos medikai iš Kėdainių ir Pelėdnagių, du policijos pareigūnų ekipažai.

Atvykus policijos pareigūnams paaiškėjo, kad visureigis „Ford“, vairuojamas 74-erių metų moters, pirminiais duomenimis, sukdamas nepraleido pagrindiniu keliu važiuojančio automobiliu „Opel“, vairuojamo 62 metų moters.

Opeliu iš viso važiavo penki žmonės – du vyrai ir trys moterys. Dėl patirtų sužalojimų automobilio „Opel“ 61-erių metų keleivis ir to paties automobilio 15-metė keleivė pristatyti į gydymo įstaigą.

Fordo vairuotoja važiavo viena, ji nenukentėjo.

Dėl eismo įvykio, kurio metu buvo sužaloti žmonės, Kėdainių rajono policijos komisariate pradėta administracinė teisena.

Aut. past.

Norėjo tik apsisukti

Įvykį užfiksavo degalinės vaizdo stebėjimo kamera.

Pirminiais duomenimis, automobilis „Opel“ nuo Josvainių važiavo miesto centro link, kai jam kelią užtvėrė iš degalinės išvažiavęs automobilis.

Vyresnio amžiaus vairuotoja paaiškino norėjusi apsisukti ir nepastebėjusi pagrindiniu keliu važiuojančios mašinos, ji manė, kad „Opel“ rodo posūkį ir taip pat suks į degalinę.

Dėl eismo įvykio, kurio metu buvo sužaloti žmonės, Kėdainių rajono policijos komisariate pradėta administracinė teisena.

Abiejų transporto priemonių vairuotojos buvo blaivios.

1 Komentaras

  • Štai šioms moteriškėms yra tiesiog būtinas „irklentės testas“ !

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video