Sumažės šildymo išlaidos

 Sumažės šildymo išlaidos

„Rinkos aikštės“ archyvo nuotr.

Rajono Taryba patvirtino UAB „Sigma Solar“ ir UAB „Konstra“ centralizuotai tiekiamos šilumos bazinės kainos dedamąsias. Savivaldybės taryba šilumos bazinę kainą šilumos tiekėjams, kurie realizuoja mažiau kaip 10 GWh šilumos per metus, nustato ne trumpesniam kaip 3 ir ne ilgesniam kaip 5 metai laikotarpiui. Minėtos įmonės prašė bazinę kainą nustatyti 5 metų laikotarpiui.

Kaina bus mažesnė

Šilumą tiekiančioms įmonėms nustatyta bendra kaina, kadangi iš UAB „Sigma Solar“ atsiėmus katilines (pasibaigus koncesijos sutarčiai) ir perdavus jas AB „Panevėžio energija“, labai sumažės UAB „Sigma Solar“ tiekiamos šilumos kiekis. Apskaičiuota projektinė bazinė kaina – 7,81 euro ct /kWh.

Palyginus su 2014 m, kai šilumą tiekė UAB „Konstra“ ir UAB „Izobara“ (įvertinus Pelėdnagių katilines) biudžetinių įstaigų šildymo išlaidos sumažės apie 17 tūkst. Eur, o subsidijos sumažės apie 37 tūkst. Eur. Viso bus sutaupyta 54 tūkst. Eur.

Palyginus su praeito šildymo sezono UAB ,,Konstra“ vidutine šilumos kaina, šiųmetė kaina sumažės 12 procentų.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video