Ginkluoti vyrai grasino moteriai ir dviems vaikams (atnaujintas)

 Ginkluoti vyrai grasino moteriai ir dviems vaikams (atnaujintas)

Policijos departamentas pranešė apie vakar Kėdainių rajone įvykusį incidentą, kurio metu Dotnuvos seniūnijos Aušros kaime 32-ejų metų moteris ir du mažamečiai vaikai sulaukė grasinimų nužudyti.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Policijos departamentas pranešė apie pirmadienio pavakarę Kėdainių rajone įvykusį incidentą, kurio metu Dotnuvos seniūnijos Aušros kaime 32-ejų metų moteris ir du mažamečiai vaikai sulaukė grasinimų nužudyti. Ginkluoti vyrai ne juokais išgąsdino moterį ir du vaikus, tačiau dar tą pačią dieną jiems teko išbandyti areštinės gultus. Panašu, kad vyrų poelgį rimčiau įvertins ir teismas.

Sulaikė grupę

Policijos departamento pateiktais duomenimis, apie 15 val. 30 min. į Aušros kaime esančius moters namus, atidarius duris užėjo nepažįstami vyrai, kurie grasino panaudoti ginklą. Tuo metu namuose moteris buvo su dviem mažamečiais vaikais.

Vyrai plūdosi necenzūriniais žodžiais ir grasinimais tiek namuose, tiek kieme. Moteris, nutaikiusi tinkamą laiką, surinko Bendrojo pagalbos centro numerį ir iškvietė į pagalbą policijos pareigūnus. 

Atskubėjo patruliai

Į įvykio vietą nedelsiant buvo pasiųsti keli artimiausiai budėję policijos pareigūnų ekipažai. 

Atskubėję pareigūnai įvykio vietoje sulaikė įtariamuosius: sunkiai apgirtusį 46-erių metų vyrą, kuriam nustatytas 2,59 promilės girtumas, pas kurį rastas ir paimtas pneumatinis pistoletas „Swiss + arms“, taip pat sulaikytas 52-ejų metų vyras, kuriam nustatytas lengvas, 0,83 prom.,  girtumo laipsnis bei  blaivus 64-erių metų vyras. Visi jie nugabenti ir uždaryti į Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato areštinę.

Medikų neprireikė

Įvykio vietoje atliekant patikrinimą, automobilyje „VW Golf“, kuriuo atvyko minėtų vyrų grupė, rasti ir paimti pneumatinis pistoletas „STEYR M9 – A1“, polietileninis maišelis su 16 vnt. dujų balionėlių ir vienas pilnas buteliukas su 4,46 mm dydžio metaliniais šratukais. Nors vyrai buvo gerai ginkluoti, tačiau turimų priemonių jie nepanaudojo.

„Medikų pagalbos niekam neprireikė. Vyrai terorizavo, grasino, keikėsi. Moteris telefonu informavo, kad esą taip jie bandė suvesti kažkokias sąskaitas“, – „Rinkos aikštę“ informavo Bendrojo pagalbos centro atstovė viešiesiems ryšiams Vilma Juozevičiūtė.

Apsilankys specialistai

„Rinkos aikštės“ duomenimis, nei moteriai, nei jos vaikams medicininės pagalbos neprireikė. Apie pagalbos šeimai poreikį informuoti socialiniai darbuotojai. 

„Rinkos aikštė“ įvykio vietoje nesilankė, nukentėjusiųjų nepakalbino, mat įstatymai griežtai saugo mažamečių vaikų duomenis – griežtai draudžiama ne tik rodyti įvykio vietą, tačiau minėti net gatvės pavadinimą. Aušros kaimas yra visiškai šalia Dotnuvos, dažnas netgi galvoja, kad tai vienas ir tas pats miestelis – Dotnuva.

Gresia belangė

Dėl šio  įvykio Kėdainių rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos Baudžiamojo kodekso 145 str. 1 d. Šioje dalyje numatoma, kad tas, kas grasino nužudyti ar sunkiai sutrikdyti žmogaus sveikatą arba terorizavo žmogų, baudžiamas viešaisiais darbais, bauda, laisvės apribojimu, areštu arba laisvės atėmimu iki dvejų metų.

14 Komentarai

 • Šaunuoliai policijos pareigūnai, kad užkirto kelią dar vienai tragedijai po Strazdauskaitės mirties visi pasimokė musėt ir reaguoja žaibiškai. Girtuokliai visi drąsūs daryt tokius nusikaltimus.

  • As pedikas!

 • daugiau muilo opera

 • kurie kaip pas Šustauską kelnėse buvo?

 • nužudyti ar sunkiai sutrikdyti žmogaus sveikatą arba terorizavo žmogų, ? Su airsoft žaisliukais nieko tu neladarysi, per daug išpučia visus straipsnius

  • Debilas tu, jei moteris viena su dviem vaikais, tai jau jai ne galvoje pneumatinis ar ne tas ginklas.

 • Šeimų maršo degeneratai bandė savo tvarką įvesti. Nepavyko. Pailsės kaliūzėje.

  • Turbut vakcinuotas 3 kart i depresija puola kad galai pareina,kad net cia jam vaidenasi marsistai

   • Adolfas ant striomo stovėjo,tad jis ir žino tuos ,,tvarkdarius“.Nieko,anys kaliuzėj pabuvę išduos ir Adolį-sargybinį.

  • kodel tamstele manai ,kad tie glusiai turi kazka bendro su seimu marsu ? ar tik nebusi uz vienalyte seima ?

 • buvo uz ka, siaip tai niekas su ginklu i butus nesiverzia, na, nen
  bent ta kaimo varguole milijonus varte

  • Sakot buvo už ką? Matyt žinot gal daugiau negu kazkas kažką?, kad šitaip kalbat. Nežinot visai situacijos ir šitaip teigėt. Siaubas kokiu žmonių pilna…

   • o galvok logiskai, kiek klasiu baigei?kitas klausimas del ko ir kaip, tai issiaiskins teisesauga

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video