Startavo naktinis kinas iš automobilių

 Startavo naktinis kinas iš automobilių

Penktadienio vakarą gausybė automobilių išsirikiavo prie Kėdainių arenos esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje. Čia startavo naktinio kino vakarai. Susirinkusieji saugiai galėjo praleisti vakarą lauke, žiūrėdami filmą iš savo automobilių milžiniškame lauko ekrane.

Padiktavo taisykles

Renginio organizatoriai „Pripučiamas filmas“ pažymėjo, kad tokį vakaro formatą nustatė ne kas kitas, o karantinas, mat ne vienerius metus iš eilės kraštiečiai rinkdavosi kiną žiūrėti tiesiog po atviru dangumi. Kadangi kol kas būriuotis didelėmis grupėmis negalima, kiną žiūrovai saugiai stebėjo sėdėdami automobiliuose.

Beje, organizatoriai pasirūpino ir užkandžiais – maistu išsinešti prekiavo maisto furgonėlis.  

Pramogų reikia

„Karantinas padiktavo savo taisykles ir jau antrus metus kėdainiečiai renkasi žiūrėti kiną ne po atviru dangumi, o iš savo automobilių.

Būtent kėdainiečiai ir padiktavo, kokių pramogų jiems reikia.

Žmonės gausiai susirenka ir prašo, kad tai vyktų nuolat.

Džiaugiuosi, kad galiu jiems tai padovanoti ir prisidėti prie tokios veiklos, kurios iš tikrųjų nori mano gimtojo miesto gyventojai ir miesto svečiai“, – kalbėjo renginio rėmėjas kėdainietis Seimo narys Viktoras Fiodorovas.

[quote author=“Aut. past.“]Renginio organizatoriai pažymėjo, kad pirmas blynas tikrai nebuvo prisvilęs, todėl kraštiečiai ir toliau bus kviečiami į „Pripučiamo kino“ vakarus iš automobilių. Jie taip pat vyks aikštelėje prie Kėdainių arenos. Kitas toks vakaras – balandžio 23 dieną.[/quote]

Žmonės – laimingi

Kalbinti žiūrovai atskleidė, kad jie labai pasiilgę tokių ir panašių pramogų, todėl tokie renginiai jiems yra tarsi didžiausia šventė.

„Smagu, kad galime išvažiuoti iš namų, smagu, kad galime pažiūrėti filmą.

Renginyje buvo labai daug žmonių, vos tilpo visi norintys. Reiškia, žmonėms reikia tokių renginių.

Žmonėms jau įgriso karantinas, įgriso kartais sunkiai protu suvokiami apribojimai“, – sakė kėdainietis Andrejus Kuzminas.

Dėkojo organizatoriams

„Norėtume labai padėkoti organizatoriams. Tikrai tikime, kad greitai galėsime žiūrėti kiną po atviru dangumi, kaip žiūrėdavome anksčiau.

Parduotuvėse žmonės susigrūdę kaip silkės statinėje, ir ten niekas nedraudžia grūstis, o čia kino lauke negalima pažiūrėti. Nelogiškos valdžios nesąmonės. Bet ką padarysi.

Ačiū organizatoriams už tokią pramogą. Vis prasiblaškymas“, – dėstė Mantė Taujanskaitė.

Bus daugiau

Renginio organizatoriai pažymėjo, kad pirmas blynas tikrai nebuvo prisvilęs, todėl kraštiečiai ir toliau bus kviečiami į „Pripučiamo kino“ vakarus iš automobilių. Jie taip pat vyks aikštelėje prie Kėdainių arenos. Kitas toks vakaras – balandžio 23 dieną.

„Kviečiame atvykti į kitus kino seansus. Patys geriausi dalykai vyksta Kėdainiuose. Dar kartą ačiū visiems! Kėdainiai – miestas ir rajonas, kurį labai mylime“, – kvietė viena iš renginio organizatorių Indrė Fiodorova.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video