Sprendžia vaikų žaidimų aikštelių problemą

 Sprendžia vaikų žaidimų aikštelių problemą

Vos ne kas mėnesį į viešumą keliamos problemos dėl vaikų žaidimų aikštelių niokojimo Kėdainių mieste./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Pastaruoju metu gyventojai vis dažniau skundžiasi niokojamomis naujai įrengtomis vaikų žaidimų aikštelėmis Kėdainių mieste. Kėdainių rajono savivaldybės mero pavaduotojas Paulius Aukštikalnis sako, kad į situaciją reaguojama rimtai, o problemą reikia spręsti ne tik tvarkant laužomas aikšteles ir skiriant didesnį dėmesį jų priežiūrai, bet imant jautį už ragų – aiškinantis problemos priežastis, jaunimo poreikius, finansuojant jaunimo erdves.  

Saugo ne visi

Kėdainių mieste įrengtos vaikų žaidimų aikštelės yra visų mūsų turtas, todėl jas visi privalome saugoti. Atrodo, tai savaime suprantamas dalykas.

Tačiau vos ne kas mėnesį į viešumą keliamos problemos dėl vaikų žaidimų aikštelių niokojimo.  Neretai yra laužomi ir apipaišomi įrenginiai, gadinamos netgi aikšteles juosiančios tvoros.

Kėdainių rajono savivaldybė šios problemos nesikrato ir pabrėžia, kad problemą reikia spręsti iš esmės.

Mero pavaduotojas Paulius Aukštikalnis sako, kad į situaciją reaguojama rimtai, o problemą reikia spręsti ne tik tvarkant laužomas aikšteles ir skiriant didesnį dėmesį jų priežiūrai, bet imant jautį už ragų – aiškinantis problemos priežastis, jaunimo poreikius, finansuojant jaunimo erdves. /„Rinkos aikštės“ archyvo nuotr.

„Žaidimų aikštelių įrengimų gadinimas yra egzistuojanti problema, o priežastys įvairios. Kai kurie įrengimų gedimai atsiranda ir eksploatuojant juos pagal taisykles, tačiau dauguma – dėl tyčinio niokojimo.

Tyčinis niokojimas yra gilesnė problema, daugiau susijusi su jaunimo užimtumu ir su mūsų visų atsakingumu“, – pažymi daug dėmesio jaunimo problemoms skiriantis vicemeras P. Aukštikalnis.

Turės įtakos

P. Aukštikalnis daug dėmesio skiria darbui su jaunimu, jų poreikių analizei, problemų sprendimams. Jis sako, kad jaunimo užimtumas yra labai svarbus, mat pasak jo, jei jaunimas bus užimtas, turės ką veikti, sulauks pakankamai suaugusiųjų dėmesio ir pagalbos, nekils ir noro gadinti visų mūsų turtą.   

P. Aukštikalnis daug dėmesio skiria darbui su jaunimu, jų poreikių analizei, problemų sprendimams.

Aut. past.

„Jaunimo užimtumas skatinamas kiekvienais metais finansuojant jaunimo erdves. Praeitais metais Jaunimo reikalų taryboje nusprendėme, kad šiemet steigsime net jaunimo centrą, bei esame suplanavę atlikti išplėstinę jaunimo poreikių analizę.

Manau, tai turės įtakos jaunimo gyvenimui ir jaunimo problemų sprendimui, o tuomet galbūt ir keistųsi situacija su žaidimo aikštelių niokojimu, – sako vicemeras. – Mes su miesto seniūnu Algirdu Krivičiumi jau sutarėme, kad kelis kartus per mėnesį seniūnijos darbuotojai skirs laiko vien tik žaidimo aikštelių apžiūrai ir tvarkymui. Manau, kad tai padės spręsti nuolat besikartojančias problemas.“

Pamačius sulaužytus žaidimo aikštelių įrenginius būtina apie tai pranešti savo seniūnijos seniūnui. O štai miesto seniūnijos telefono numeriai yra tokie: (8-347) 67 287, 8 686 65 347.

4 Komentarai

  • Kaip reikia žentelį reklamuot. Lyg nuo jo nuotraukos parodymo kas nors rajone pasikeistu. Buvo vien Nijolė, paskui vien Arūnas su daktaru, tada Valentinas, dabar Aukštikalnis iš laikraščio neišlipa…

    • Bet kokie jūs žmonės pavydūs, net baisu. Kas deda pastangas sprendžiant problemas, tad ir viešinamas. Pasidžiaukime, kad turime jaunų ir aktyvių savivaldybėje.

  • Ne vien, ne vien. Kas dirba, kas sprendžia apie tą ir rašo. Nekniauk iš pavydo.

  • Atsiversk muge, ten kazkas naujo? Matai koki verslininka reklamuoja?

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video