Soduose lankosi neprašyti svečiai

 Soduose lankosi neprašyti svečiai

Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Pastarosiomis dienomis Kėdainių mieste ir priemiestyje esančiose sodininkų bendrijose – neramu. Pavasario darbus soduose pradėję sodininkai informavo apie įvykdytas ar bandytas įvykdyti vagystes iš sodo namelių. Pareiškimo apie vagystę jau sulaukė ir policijos pareigūnai. Jie ieško vagių, o sodininkai perspėja vieni kitus išlikti budrius.

Apvogė namelį Justinavos soduose

Paskutinė oficialiai registruota vagystė pastebėta Kėdainių miesto seniūnijos teritorijai priklausančiuose Justinavos soduose.

„Kartu su gamta bunda ir vagys. Šiandien Sodininkų gatvėje buvo pastebėtas įsilaužimas į sodo namelį, durų išlaužti nepavyko, tad buvo išdaužtas langas.

Pavogta nedaug, bet pats faktas nemalonus. Iškviesta policija, pradėtas tyrimas. Saugokime savo turtą ir būkime budrūs“, – informavo sodininkų bendrijos pirmininkas Marius Čižeika.

Beje, „Rinkos aikštės“ kalbintas sodininkų atstovas pažymėjo, kad jį pasiekė kol kas vienas vienintelis pranešimas apie įvykdytą vagystę: „Daugiau jokių žinių kol kas neturiu. Niekas kaip ir nesiskundė dėl įsilaužimų. Reikia pasidžiaugti, kad tai tik vienetinis atvejis, tačiau turime būti budrūs ir saugoti savo turtą“.

Praneša pastebėję įtartinų asmenų

Įtartinų asmenų praneša pastebėję ir Pelėdnagių seniūnijos Pašilių kaimo sodininkai. Šiemet čia vyksta labai daug statybos darbų – tiek vadinamuosiuose aukštutiniuose, tiek žemutiniuose Pašiliuose statoma daug naujų namų. Žmonės čia rengiasi gyventi. O kadangi šiuose soduose yra daug nuolatinių gyventojų, vagims nepastebėtiems išlikti sunku – pašiliečiai saugo vieni kitų turtą.

Pavasario darbus soduose pradėjęs sodininkai informavo apie įvykdytas ar bandytas įvykdyti vagystes iš sodo namelių. Pareiškimo apie vagystę jau sulaukė ir policijos pareigūnai. Jie ieško vagių, o sodininkai perspėja vieni kitus išlikti budrius.

Aut. past.

Prašo pranešti apie kiekvieną įtartiną atvejį

Policijos pareigūnams gali padėti kiekvienas sodininkas, kuris matė kažką įtartino soduose, o galbūt turi vertingos informacijos apie pastaruoju įvykdytas vagystes. Tokiu atveju kreipkitės į Kėdainių rajono policijos komisariatą ir praneškite vertingą informaciją.

Visgi pareigūnai primena: jūs patys galite geriausiai apsaugoti savo turtą.

„Labai svarbi yra saugi kaimynystė. Reikėtų pasikalbėti su nuolatiniais sodų gyventojais, kad jie, esant galimybei, pažiūrėtų, ar aplink jūsų sodo namelį nešmirinėja įtartini asmenys, nevaikšto nepažįstami žmonės, nevažinėja nežinomi automobiliai. Galima užsirašyti įtartinų automobilių numerius.

Pastebėjus vagystę reikėtų nedelsiant skambinti bendruoju pagalbos telefonu 112“, – informuoja Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas.

4 Komentarai

  • Per juos ir į draugės namelį nuvažiuot pasikalbėt apie politiką nebegalima.

  • JEI PATYS TURIME SAIGOTI TAI KAM TA POLICIJA?
    PRISIMINKITE KOKS GI JŲ ŠŪKIS:
    „GINTI SAUGOTI PADĖTI“…

  • Šiaip,saugokite savo turtą patys!Kai iš PC kažką nupizdina,nors ir foto turi,tai jau,žmonės,padėkit!Mentai, pradėkit dirbti patys,nes jau nebemoka!!!O ir gentvilo durniukus pasitelkite,tie taip ar taip nieko nemoka,tik baudas krauti.Vienodi profiliai!

    • ir nutarė nebesikišt kur smulkūs vagys vagia iš stambesnių plėšikų.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video