Sodininkų bendrijų susirinkimų šaukimo tvarka bus paprastesnė

 Sodininkų bendrijų susirinkimų šaukimo tvarka bus paprastesnė

Rinkos aikštės“ archyvo nuotr.

BNS inf.

Nuo 2024 metų sausio sodininkų bendrijų susirinkimų šaukimo tvarka bus paprastesnė – Seimas nustatė daugiau vietų, kur būtų galima skelbti apie susirinkimą, sąrašą.    

Sodininkams turės būti išsiųsti pranešimai apie šaukiamą susirinkimą jų pateiktais elektroninio pašto adresais, o taip pat įkeliant informaciją į bendrijos elektroninę informacinę sistemą, jeigu tokia naudojamasi, pavyzdžiui, socialinius tinklus. 

Taip pat susirinkimo šaukimo iniciatoriai, kaip ir dabar, skelbimą turės patalpinti skelbimų lentoje arba kitose gerai matomose vietose mėgėjų sodo teritorijoje. 

Pakeitimų iniciatoriaus Ekonomikos komiteto pirmininko konservatoriaus Kazio Starkevičiaus teigimu, žmonėms bus patogiau gauti informaciją, todėl susirinks daugiau sodininkų – dabar reikia, kad kiekvienas bendrijos narys būtų informuotas asmeniškai, bet vadovai nežino žmonių kontaktų: gyvenamosios vietos, telefono numerio, elektroninio pašto. 

Dabar apie susirinkimą bendrijos nariams pranešama raštu arba pasirašytinai, elektroninių ryšių priemonėmis, taip pat skelbimų lentose arba bendrijų interneto svetainėse. 

Sodininkų bendrijų asociacijos pirmininkas Juozas Ravinis BNS yra sakęs, kad dabar į susirinkimus paprastai ateina apie 20 proc. narių.    

Už tokius Sodininkų bendrijų įstatymo pakeitimus balsavo 111, o susilaikė vienas parlamentaras.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video