Sodininkų bendrijose žiemą žaliųjų atliekų konteinerių nebeliks

 Sodininkų bendrijose žiemą žaliųjų atliekų konteinerių nebeliks

Žaliųjų atliekų konteineriai, esantys sodo bendrijose, stovės iki lapkričio 30 dienos, o gruodžio 1 dieną bus išvežti./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Atėjus žiemai sodininkų bendrijose nebeliks žaliųjų atliekų konteinerių, kurie čia buvo pastatyti nuo balandžio mėnesio. Gyventojai ir sodininkai žaliąsias atliekas turės arba kompostuoti, arba vežti į Zabieliškio sąvartyną.

„Informuojame, kad žaliųjų atliekų konteineriai, esantys sodo bendrijose, stovės iki lapkričio 30 dienos, o gruodžio 1 dieną bus išvežti.

Palikti žaliąsias atliekas prie bendro naudojimo atliekų surinkimo aikštelių griežtai draudžiama. Jas galima pristatyti į Zabieliškio sąvartyno žaliųjų atliekų priėmimo aikštelę, minėtos atliekos iš gyventojų priimamos nemokamai“, – informavo savivaldybė.

Beje, šiemet buvo svarstoma žaliųjų konteinerių nebestatyti net sodininkams, tačiau galiausiai žmonėms reiškiant nepasitenkinimą, sodų bendrijose jie atsirado. Prie jų buvo pastatytos ir vaizdo stebėjimo kameros, tad į žaliųjų atliekų konteinerius metę kitas atliekas asmenys buvo išaiškinti ir nubausti.

2 Komentarai

  • Ačiū. Tie konteineriai labai reikalingi. Net patys sodininkai įspėdavo vieni kitus, kad nemestų su polietileno maišais žolių. Tikimės, kad ir kitais metais konteineriai bus pastatyti.

  • todėl logiška juos buvo suvežti į kokią užuovėją nepūdant komunalinio turto.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video