Tarptautinė mugė Arenoje – moksleiviai bei studentai pristatys savo verslus

 Tarptautinė mugė Arenoje – moksleiviai bei studentai pristatys savo verslus

Balandžio 28 dieną (penktadienį) Kėdainių arenoje vyks 21-oji Tarptautinė imitacinių bendrovių mugė, kurios metu savo veiklą pristatys mokyklų, kolegijų ir kitų švietimo įstaigų moksleiviai bei studentai. Minėtose įstaigose veikia imitacinės bendrovės, kurioms vadovaujama kaip tikroms verslo įmonėms: su realia verslo vystymo tvarka, laikantis ekonominių taisyklių, nacionalinių ir tarptautinių teisės aktų.

Pagrindinis tokios imitacinės bendrovės skirtumas nuo įprastos įmonės — jos veikloje nenaudojami realūs pinigai ir prekės.

Dalyvaujantieji bus supažindinami su realiose bendrovėse vykstančiais procesais, mokomi vesti derybas, bendrauti ir kt. Taip įgaunama patirtis, kuri praverčia ateityje.

Kiekvienais metais mugė organizuojama skirtinguose miestuose. Taip su šia koncepcija gali susipažinti skirtingų regionų verslininkai, švietimo atstovai. Kėdainių arenoje vyksiančioje mugėje dalyvaus apie 50 imitacinių bendrovių. Dalyvaus ne tik Lietuvos atstovai, bet ir Rumunijos, Ispanijos, Italijos, Kanados komandos.

Kėdainiams atstovaus profesinio rengimo centro, „Atžalyno“ bei „Šviesiosios“ gimnazijų moksleiviai.

Mugės programa:

9.00 val. – imitacinių bendrovių mugės pradžia,

9.30 – 9.50 val. atidarymo ceremonija,

10.00 – 10.30 spaudos konferencija,

13 – 14.30 val. aukcionas,

16.00 – 17.00 val. mugės dalyvių apdovanojimai.

Įėjimas nemokamas.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video