Socialines krizes įveikti padės atvejo vadybininkas

 Socialines krizes įveikti padės atvejo vadybininkas

G. Minelgaitės-Dautorės/„Rinkos aikštės“ archyvo nuotr.

Daugelis iš mūsų gyvenime susiduriame su problemomis, kurias būna sunku išspręsti. Būtent dėl to Kėdainių pirminės sveikatos priežiūros centre pradėta teikti atvejo vadybos paslauga – siekiant palengvinti gyvenimą susidūrus su sunkumais ar išgyvenant socialinę krizę.

Psichikos sveikatos skyriuje konsultuoja ir teisinę pagalbą teikia atvejo vadybininkas, kuris prireikus organizuos jums ar jūsų šeimos nariui reikalingą skubią pagalbą.

Į specialistą galite kreiptis, jei išgyvenate krizę, aplanko mintys apie savižudybę ar savęs žalojimą. Esant poreikiui jums taip pat bus suteikta ir nemokama psichologinė, socialinė pagalba, parama, palaikymas bei konsultacija. Atvejo vadybininko tel. 8 686 06 546.

Atvejo vadybininkas – tai specialistas, kuris sutelkia visus reikalingus specialistus dėl sunkios situacijos šeimoje. Sunki, pagalbos reikalaujanti situacija gali būti dėl socialinių įgūdžių stokos, dėl alkoholio ar kitų psichiką veikiančių medžiagų vartojimo, dėl smurto, dėl psichinės negalios ir kitų priežasčių.

3 Komentarai

  • Ar tik netaps tas vadybininkas tiesiog „pagal iškvietimą“? Ir šiuo metu seniūnijos turi tokių soc. darbuotojų. O gal šis vadybininkas atvykęs per 5 min įkvėps noro gyventi ir galės važiuoti pas kitą vėl 5 minutėms? Manau, jei yra tam tikros „negeros mintys“, reikia medikamentinio ir terapinio gydymo, o ne 5 min draugijos.

    • nes jis patarinės tik charakirį panorusiems pasidaryti,t.y. kaip pjaut pilvą- skersai ar išilgai.

  • Biudžetininkų aparatas vis plečiasi ir plečiasi. Būtent tai yra esminė priežastis krizių. Žmonėms dėl tokių visokių vadybininkų išlaikymo yra didinami mokesčiai, o dėl to ir prastėja psichinė sveikata – jau nepaveža nieko nekuriančių, tik liežuviais malančių veltėdžių.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video