Skubėjo į pagalbą vaikui, vyrui ir moteriai

 Skubėjo į pagalbą vaikui, vyrui ir moteriai

Trečiadienį Kėdainių ugniagesiai gelbėtojai tris kartus skubėjo į pagalbą žmonėms – reikėjo padėti vaikui, vyrui ir močiutei./Asociatyvi BNS Josvydo Elinsko nuotr.

www.rinkosaikste.lt

Trečiadienį Kėdainių ugniagesiai gelbėtojai tris kartus skubėjo į pagalbą žmonėms – reikėjo padėti vaikui, vyrui ir moteriai.

08 val. 58 min. gautas pranešimas, kad Kėdainių rajono Josvainių seniūnijos Graužių kaime automobilyje užsitrenkęs mažametis vaikais, nemoka atidaryti durelių. Į įvykio vietą atskubėję ugniagesiai lengvojo automobilio „Mercedes-Benz“ dureles atidarė. Vaikas nenukentėjo.

10 val. 16 min. gautas pranešimas, kad Gudžiūnų seniūnijos Gudžiūnų miestelyje reikia atidaryti duris, nes namo viduje yra moteris, kuriai sutrikusi sveikata, negali atrakinti durų. Atvykus ugniagesiams moteris jau buvo pati atrakinusi duris, laukė greitosios pagalbos. Jai pagalbą suteikė medikai.

19 val. 33 min. gautas pranešimas, kad Kėdainiuose, Budrio gatvėje, vyras užsirakino garaže, grasina pasikarti. Į įvykio vietą išskubėjo policijos pareigūnai, medikai ir ugniagesiai. Ugniagesių pagalbos neprireikė, vyras pats išėjo iš garažo. Jis buvo perduotas medikų globon.

1 Komentaras

  • Reikėjo duoti durniui kele.Odabar,ar neieškos,kad pažeistos teisės?

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video