Sidabriniai papuošalai – sidabras ir ypatingosios jo savybės

 Sidabriniai papuošalai – sidabras ir ypatingosios jo savybės

Neretai ieškodami tobulos dovanos draugams, artimiesiems ar tiesiog sau, pasirenkame juvelyrikos dirbinius. Sidabriniai papuošalai – tai puikus sprendimas, kai norisi kuklaus, tačiau iškalbingo papuošalo, atspindinčio modernų stilių. Šio tauriojo metalo gaminiai ne tik atrodo prabangiai bei skoningai – iš tiesų sidabriniai papuošalai yra magiškas įvaizdžio elementas. Jau nuo seniausių laikų sidabro gaminiai nešiojami kaip reikšmingas simbolis bei amuletas, turintis gydomųjų galių ir ypatingų savybių.

Ryškiai spindintis sidabras

Sidabras – tai ryškiausias cheminis elementas, galintis atspindėti iki 95 procentų matomos šviesos spektro. Būtent todėl šis metalas dažnai naudojamas juvelyrikoje. Ryškus papuošalo spindesys kuria rafinuotos elegancijos jausmą, o derinamas kartu su įvairiaspalviais kristalais, atrodo dar prabangiau. Sidabriniai papuošalai: žiedas, apyrankė ar auskarai – puikus akcentas subtiliam stiliui, kai šį norisi pagyvinti švelniomis, tačiau kiekvieno praeivio dėmesį patraukiančiomis detalėmis.

Puošni apsauga nuo ligų

Mokslininkų tyrimai atskleidė, kad sidabras pasižymi antibakterinėmis savybėmis. Būtent dėl to šis metalas plačiai naudojamas ne tik juvelyrikoje, bet ir medicinos pasaulyje, kai siekiama užkirsti kelią infekcijų plitimui. Kai kurie žmonės tiki, kad apsisaugoti nuo gripo ar peršalimo padeda ir sidabrinių papuošalų nešiojimas. Nors šio fakto mokslas kol kas neįrodė, išbandyti jį savo jėgomis taip pat verta – galbūt magiškas taurusis metalas jums padės ne tik puikiai atrodyti, bet ir taip jaustis.

Sidabriniai papuošalai – sveikatos problemų indikatorius

Pastebėjote, kad kasdien nešiojamo žiedo atspalvis šiek tiek pakito? Pasirodo, tai gali būti ženklas, įspėjantis apie slypinčias sveikatos problemas. Taurusis metalas, turėdamas sąlytį su toksiškomis medžiagomis, pakeičia savo atspalvį. Jei sidabrinis papuošalas nusidažė mėlynu tonu, tai – indikatorius, kad jūsų kraujyje padidėjęs natrio kiekis. Visgi sunerimti reikėtų ne visuomet. Kartais sidabrinis papuošalas patamsėja ir juoduoja dėl kitos priežasties: nuolatinio sąlyčio su oru, vandeniu ar jūsų oda.

Aksesuaras jautrios odos savininkams

Sidabriniai papuošalai pasižymi priešalerginėmis savybėmis – tai reiškia, kad šio tauriojo metalo gaminiai neerzina odos ir nesukelia alerginės reakcijos. Šios ypatybės itin svarbios tiems, kurie nori puoštis stilingais aksesuarais, tačiau yra alergiški paprastiems metalams. Priešingai nei bižuterijoje dažnai naudojamas nikelis, sidabras nenudažo odos, jos nedirgina ir nesukelia nemalonių pojūčių. Tiesa, alergija sidabrui taip pat egzistuoja, tačiau ji yra pakankamai reta. Būtent todėl džiaugtis šio tauriojo metalo teikiamais privalumais gali kone kiekvienas.

Pozityvios energijos užtaisas

Sklando mitas, kad sidabriniai papuošalai turi stebuklingų savybių. Viena jų – sidabro gebėjimas užkirsti kelią negatyviai energijai, o kūną užpildyti pozityvumu. Ar tai – tik legenda, ar visiška tiesa? Sužinoti pavyks tik sidabro galias išbandžius savo jėgomis. Naujas žiedas, apyrankė ar auskarai iš tiesų įneša pozityvumo į kiekvieno gyvenimą. Juk dailus papuošalas – visuomet džiuginanti galimybė atnaujinti savo stilių!

Sidabriniai papuošalai – reikšmingas simbolis

Papuošalas jums – kur kas daugiau nei tik stiliaus detalė? Suteikite ypatingą prasmę savo sidabro gaminiams. Jau nuo seno šis taurusis metalas laikomas turtų, sėkmės bei stiprybės simboliu. Jei šias vertybes norite pritraukti ir savo gyvenime, pasipuošti sidabro papuošalu tikrai verta.

Sidabriniai papuošalai – ne tik nauja idėja stiliui, bet ir magiškas aksesuaras, turintis ypatingų savybių. Nors aklai pasikliauti sidabro gydomosiomis savybėmis nereikėtų, renkantis tarp bižuterijos ir šio tauriojo metalo, prisiminti ryškiausius privalumus tikrai verta. Jei jums svarbus aksesuaras, kuris atrodo itin dailiai, bet tuo pačiu turi ir prasmingą reikšmę, sidabriniai papuošalai – visuomet puikus sprendimas.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Rekomenduojami video