Šėtos gatvėje tęsiami šaligatvių atnaujinimo darbai

 Šėtos gatvėje tęsiami šaligatvių atnaujinimo darbai

Dar šiemet šios gatvės atkarpoje bus atnaujinti pėsčiųjų takai iš abiejų gatvės pusių./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Kėdainių miesto Šėtos gatvės atkarpoje vėl suvažiavusi sunkioji technika – ekskavatoriai, sunkvežimiai. Čia jau visą savaitę pluša ir būrys darbininkų. Kurį laiką sustabdyti darbai tęsiami ir žadama, kad dar šiemet šios gatvės atkarpoje bus atnaujinti pėsčiųjų takai iš abiejų gatvės pusių.

Tęsia darbus

Kėdainių rajono savivaldybės administracijos direktorius Arūnas Kacevičius sakė, kad darbus šioje atkarpoje tęsti leidimas buvo gautas.

„Dabar darbai vyksta. Jie kurį laiką buvo sustoję dėl rastų kaulų fragmentų. Darbus tęsti leidimą gavome, mat liko tik sudėti bortelius ir trinkeles, plyteles.

Tiesiog negalima kasti į gylį, tačiau tokių darbų atlikti jau ir nebuvo planuojama. Visi žemės darbai buvo atlikti.

Smagu, kad technika ir darbuotojai jau dirba, visi darbai bus užbaigti dar šiemet, tad dar vienoje vietoje turėsime tvarkingus ir šiuolaikiškus šaligatvius“, – kalbėjo A. Kacevičius.

Kėdainių miesto Šėtos gatvės atkarpoje darbuojasi sunkioji technika – ekskavatoriai, sunkvežimiai./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Sena ir suaižėjusi

Kėdainių rajono savivaldybės administracijos direktorius pažymėjo, kad darbus šioje atkarpoje atlikti buvo būtina.

„Ši atkarpa buvo tikrai prastos būklės. Nuo Tilto iki Vilniaus gatvės šaligatviai iš abiejų

Šėtos gatvės pusių buvo sutrupėję, asfaltbetonio danga suaižėjusi, kelio borteliai sukritę. Žodžiu, šaligatvių būklė buvo išties prasta, o juk šiais šaligatviais vaikai eina į mokyklą, žmonės eina į kapines, gyventojai eina į savo namus“, – kalbėjo A. Kacevičius.

Tai paskutinė dar likusi nerekonstruota šios gatvės šaligatvių atkarpa, mat tiek nuo Tilto gatvės link Vilainių pusės šaligatviai rekonstruoti, tiek nuo Vilniaus gatvės kapinių link šaligatviai sutvarkyti.

A. Kacevičius

Pabaigs šiemet

Statybos darbus čia vykdo viešųjų pirkimų konkursą laimėjusi kraštiečių įmonė „Doresta“. Pirmiausia bendrovė pašalino seną asfaltbetonio dangą, paklojo naujus pagrindus.

„Tai paskutinė dar likusi nerekonstruota šios gatvės šaligatvių atkarpa, mat tiek nuo Tilto gatvės link Vilainių pusės šaligatviai rekonstruoti, tiek nuo Vilniaus gatvės kapinių link šaligatviai sutvarkyti“, – informavo rajono savivaldybės administracijos direktorius.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video