Sergančiųjų COVID-19 regioniniame skyriuje nemažėja

 Sergančiųjų COVID-19 regioniniame skyriuje nemažėja

„Rinkos aikštės“ archyvo nuotr.

Jorūnė LIUTKIENĖ

Pastarąsias savaites kiek daugiau asmenų nuo COVID-19 gydosi Kėdainių rajono ligoninės regioniniame COVID-19 skyriuje. Daugelis pacientų garbaus amžiaus.

Kaip šįryt informavo VšĮ Kėdainių ligoninės direktoriaus pavaduotoja Rita Kuodienė, Kėdainių ligoninės regioniniame COVID-19 skyriuje vasario 22 dieną gydomi 27 asmenys. Iš jų daugiau kaip pusė – 18 – yra skiepyti. 5 yra iki 60 metų amžiaus, kiti – vyresni. Net 15 iš jų labai garbaus amžiaus – per 80 metų. 11 iš jų reikalingas papildomas deguonis.

Vien vakar – vasario 21 dieną – buvo paguldyti 7 žmonės. Labai panaši padėtis skyriuje laikosi jau trečią savaitę.

„Virusas yra labai lakus ir žmonės greitai užsikrečia omikron atmaina. Skyriuje pradėjo daugėti vyresnio amžiaus žmonių su gretutinėmis ligomis“, − apie sunkėjančią situaciją sakė R. Kuodienė.

Kėdainių ligoninės regioniniame COVID-19 skyriuje kol kas tebėra 35 lovos. Jų mažinti neplanuojama.

Vasario 21 dienos duomenimis, bendrai pagal užsikrėtusiųjų skaičių per 14 dienų 100 tūkstančių gyventojų Kėdainių rajonas užima 7 vietą iš 60 savivaldybių.

5 Komentarai

  • Žmonės nesisaugo, organizuoja koncertus, baliukus taip ir plis virusas.

  • O tai kaip skiepas nepadeda??? Kad jau puse skiepytu guli? Tai gal dar nepilnai info parasyta, nes jeigu 3 neisibedei, tai jau ir neskiepytu skaitaisi, tai gal visi skiepyti? Labai ne objektyviai parasyta…

    • jeigu jūsų silpna imuninė sistema, tai į skiepą ji gali ir nereaguoti arba vangiai į ją sureaguoti ir antikūnų mažai susidarys, ko pasekoje ir susergat vistiek. Skiepo gi užduotis yra tą imunitetą sužadinti , bet ir tai neįvyksta iš karto, kažkodėl visi žmonės įsivaizduoja , kad skiepas tai čia kaip kokia nuskausminanti tabletė, kur išgėrei ir iškart kaip rnes rnuėmė, Gi taip nėra. Ir nuo gripo skirias covidas nes jei šiandien susirgai, tai ieškok su kuo bendravai prieš savaitę, o ne prieš dvi dienas, Tuo ir pavojinga , kad vaikštom galvodami kad sveiki , bet platinam virusą ir kai reik gydyt tai gi arba pasiseks ir susitvarkys imuninetas, kad ir paliegęs, arba ne.

  • Po trečio skiepo po 3 savaičiu susirgau kovidu, vos galo negavau -tai koks tolkas iš tų skiepų?

  • Reik kuo skubiau 4-dozes ir nesirgs niekas

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video