Savivaldybė vaikų saugumu pasirūpino tik po „Rinkos aikštės“ paklausimo

 Savivaldybė vaikų saugumu pasirūpino tik po „Rinkos aikštės“ paklausimo

„Rinkos aikštės“ archyvo nuotr.

„Rinkos aikštės“ skaitytoja Regina susirūpino vaikų, kas rytą einančių į mokyklą, saugumu. Redakcijai atsiųstame laiške ji rašė: „Šį rytą eidama į darbą Tilto g., susirūpinau viena problema – mokinių saugumu. Vaikai eina į mokyklą Tilto g. kairiąja puse pagal seną įpratimą. Priėję tiltą, nežino, ką daryti. Perėjos nėra, o jiems reikia pereiti į kitą gatvės pusę. Mašinų srautas didelis. Manyčiau, kad vaikus reikėtų nukreipti požemine perėja ties „Iki“ parduotuve. Perėję Senosios Rinkos aikštę, atsidurtų prie pėsčiųjų tilto“.

Apie tai, kad minėta problema Kėdainių rajono savivaldybei yra žinoma, patvirtino vicemerė Danutė Mykolaitienė. Tačiau imtis vaikų saugumą užtikrinančių priemonių nuspręsta tik po žiniasklaidos dėmesio.

Raštu redakcijai atsiųstame atsakyme vicemerė teigė: „Tikrai girdėjome apie Jūsų minimas situacijas. Viešosios tvarkos skyriaus specialistai jau rytoj (po paklausimo – aut. past.) nuo 7:30 val. budės ir vaikams duos patarimų, kaip saugiau pasiekti mokyklą.

Be to, būtų gerai, kad tėvai su vaikais pakalbėtų apie saugumą kelyje į mokyklą. Yra perduotas prašymas ir mokytojams, kad jie pakalbėtų su vaikais apie saugumą jų kelionėse į mokyklą ir namo“.

Pasitikslinus, ar tai visos priemonės, kurios užtikrins saugų vaikų ėjimą į mokyklą, D. Mykolaitienė patikino: „Jei saugumo problema dar bus po specialistų budėjimo, tikrai bus imtasi ir kitų veiksmų.

Jūsų pirmame laiške kaip ir nurodytas problemos sprendimo būdas (kalbama apie skaitytojos Reginos pateiktą variantą, – red. pastaba).

Bus tikrai daroma viskas, kad vaikai saugiai pasiektų mokyklą“.

8 Komentarai

 • Nu ir susireikšminus Rasa..

 • Svetima geda apima del tinkos aikstes straipsniu visai nusirito, paperde boba vienam gale lekia visa rinka uostyt ir aprasyt

 • Ta ponia Regina tegul ir budi. O tai, kad vaikai idiotai, tikrai ne savivaldybės problema ir niekas dėl to tarybos posėdžio nešauks, nes ir be nutarimo aišku.

  • O tai iškėlė versiją ir davai visi paknopstomis jos valią vykdyt.

  • O vairuotojai ne idiotai ?🤔dar didesni.

   • Visur yra idiotų. Visgi tai medikų problema, jei žmogus kreipiasi pagalbos, o ne savivaldybės. Bazinių kelių eismo taisyklių kaip ženklai, pėsčiųjų perėjos, šviesoforai moko dar darželyje. Tai yra savivaldybės rūpestis, o ne sekti, kas nesilaiko. Tokios funkcijos kaip pažeidimai priskirtos Policijos departamentui. Sumokės už savo pusprotėlį pampersinį keliskart baudą – žiū, pradės mokyti to, ko kiti darželyje išmoko (eiti per perėją).

    • Mkolaitienė dirba senoviniais milicijos principais- drausk, bausk, tingėk padėt. o pačiai imt pvz iš kažko geresnio- msija neįmanoma. pensija policininkai užsidirba anksti, belieka įsitrint kur nors ir kad niekas nejudintų

     • O kodėl tai Mykolaitienei turi rūpėti, kad jūs negebate savo vaikų išmokyti saugiai pasiekti mokyklą? Paklausykite aplinkui – tėvai patys nori mokyti vaikus gyvenimo įgūdžių. Imkite pavyzdį iš jų.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video