Savivaldybė ims paskolą

 Savivaldybė ims paskolą

Kėdainių rajono savivaldybės Taryba pritarė siūlymui imti 600 000 eurų dydžio ilgalaikę paskolą investicijų objektams finansuoti, siekiant užtikrinti strateginiame veiklos plane numatytų investicijų projektų finansavimą.

Savivaldybė jau turi paėmusi keletą ilgalaikių paskolų. Jų bendra suma – 3 369 500 eurų. Skolintis ketinama ne tik minėtus 600 000 eurų, bet ir dar 148 200 eurų nepanaudoto bankų limito.

„Tvirtinant biudžetą buvo numatyta metų gale imti paskolą kitų paskolų refinansavimui ir numatytų darbų vykdymui“, – kalbėjo Biudžeto ir finansų skyriaus vedėja Jolanta Sakavičienė.

Grąžinus pagal sutarties terminus numatytas biudžete paskolas, savivaldybės skola metų pabaigoje turėtų siekti 4 117 700 eurų.

Tikinama, kad skolos bankams neviršys LR 2016 metų valstybės biudžeto ir savivaldybių biudžetų finansinių rodiklių patvirtinimo įstatymo 11 straipsnyje nustatyto skolinimosi limito.

Paėmus 600 000 eurų dydžio paskolą, palūkanų mokėjimui bus reikalingos papildomos lėšos. Įvertinus vidutinę tarpbankinę palūkanų normą manoma, kad metams papildomai reikės apie 6 000 eurų.

Paėmus paskolą bus užtikrintas investicijų projektų vykdymas suplanuotas ir patvirtintas Kėdainių rajono savivaldybės tarybos rajono biudžete.

Daugiau: paskola verslui

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Rekomenduojami video