Savaitgalį vykusių patikrinimų metu kaimuose išaiškinti neblaivūs vairuotojai

 Savaitgalį vykusių patikrinimų metu kaimuose išaiškinti neblaivūs vairuotojai

Deja, ne visi vairuotojai buvo drausmingi, mat tiek kauniečiams, tiek kėdainiečiams pareigūnams įkliuvo neblaivių vairuotojų./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Kauno bei Kėdainių pareigūnai, siekdami užtikrinti saugumą kelyje, praėjusį savaitgalį organizavo specialius reidus ir tikrino, kaip eismo dalyviai laikosi Kelių eismo taisyklių. Deja, ne visi vairuotojai buvo drausmingi, mat tiek kauniečiams, tiek kėdainiečiams įkliuvo neblaivių vairuotojų.

Vykdė reidą

Šeštadienio popietę reidą Kėdainių mieste ir rajone surengė Kauno AVPK Kelių policijos skyriaus 1-ojo poskyrio pareigūnai. Šėtos gatvėje jie stabdė visus iš eilės važiuojančius automobilius.

Kiek vėliau reidas persikėlė į Pelėdnagių bei Dotnuvos seniūnijas.

Apie 16 val. 50 min. Pelėdnagių kaime, netoli prekybos centro, buvo sustabdytas automobilis „Audi A4“. Jį vairavo neblaivus 1974 metais gimęs vyras.

Vairuotojui nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 1,85 promilės.

Po 15 minučių įkliuvo dar vienas neblaivus vairuotojas. Šlapaberžės kaime automobilį „Nissan“ vairavo neblaivus 1989 metais gimęs vyras.

Vairuotojui nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 2,02 promilės.

Pareigūnai, siekdami užtikrinti saugumą kelyje, praėjusį savaitgalį organizavo specialius reidus ir tikrino, kaip eismo dalyviai laikosi Kelių eismo taisyklių.

Aut. past.

Ir išvakarėse

Beje, naktį iš penktadienio į šeštadienį dar vienas neblaivus vairuotojas įkliuvo Kėdainių pareigūnams.

Apie 23 val. 15 min. Josvainių seniūnijos Vainikų kaime motorolerį vairavo neblaivus 2004 metais gimęs vyras.

Vairuotojui nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 1,58 promilės.

Įspūdinga savaitė  

Priminsime, kad praėjusi savaitė Kėdainiuose taip pat buvo  neeilinė – kone kasdien miesto ar rajono keliuose buvo sulaikomi neblaivūs automobilių vairuotojai.

Pirmadienį policija pranešė apie Dotnuvoje sulaikytą ,,Volkswagen Passat“ vairuotoją, kuriai buvo nustatytas sunkus – net 3,51 promilės – girtumas.  

Policija vairuotoją sulaikė po gauto vietos gyventojų pranešimo apie sukeltą eismo įvykį.

Paaiškėjo, kad Dotnuvos miestelio gatvėmis automobilį vairavo neblaivi 1973 metais gimusi moteris.

Antradienį, apie 15.50 val., Kėdainių rajono Vikaičių kaimo Balsių gatvėje automobilį „VW Golf“ vairavo neblaivus 1966 metais gimęs vyras.

Vairuotojui nustatytas sunkus girtumo laipsnis – 3,30 promilės.

Trečiadienį, apie 16.20 val., Kėdainiuose, Liepų alėjoje, automobilį „VW Caddy“ vairavo neblaivus ir teisės vairuoti transporto priemonę neturintis vyras.

1974 metais gimusiam vairuotojui nustatytas sunkus girtumo laipsnis – 3,33 promilės.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video