„Ryto“ progimnazijoje – konferencija moksleiviams (FOTOGALERIJA)

 „Ryto“ progimnazijoje – konferencija moksleiviams (FOTOGALERIJA)

Kėdainių „Ryto“ progimnazijos antrokų mokytojos, rajoninės konferencijos „Mano augintinis“ organizatorės įsitikinusios, jog tokie renginiai mokiniams – ir naudingi, ir svarbūs, nes padeda ugdyti pažinimo, komunikavimo, o taip pat ir asmenines kompetencijas, viešojo kalbėjimo ir saviraiškos įgūdžius./Džestinos Borodinaitės nuotr.

Džestina BORODINAITĖ

2022 metai paskelbti Gyvūnų gerovės metais. Šiai progai paminėti Kėdainių „Ryto“ progimnazijos bendruomenė surengė rajoninę konferenciją „Mano augintinis“, į kurią pakvietė visus ugdymo įstaigos antrokus, taip pat antrų klasių moksleivius iš LSU „Aušros“ progimnazijos ir Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazijos.

Priminė taisykles

Pirmiausia jaunieji gyvūnų mylėtojai susitiko su veterinarijos klinikos „Wellvet“ veterinarijos gydytojomis, kurios vaikus supažindino su savo profesija, priminė pagrindines gyvūnų priežiūros taisykles bei pasakojo, kaip saugoti ir tinkamai rūpintis savo augintiniais.

Skaitė pranešimus

Po susitikimo 14 konferencijos dalyvių surengė pranešimų apie savo augintinius pristatymą, supažindino klausytojus su savo augintinių veislėmis, pasakojo istorijas apie augintinių gyvenimo būdą, priežiūrą, išskirtinius bruožus, pomėgius ir išdaigas, džiugino draugus nuostabiomis gyvūnų nuotraukomis, stebino įdomiais vaizdo įrašais.

Tokie renginiai mokiniams – ir naudingi, ir svarbūs, nes padeda ugdyti pažinimo, komunikavimo, o taip pat ir asmenines kompetencijas, viešojo kalbėjimo bei saviraiškos įgūdžius.

Aut. past.

Konferencijos dalyvius ir svečius pasitiko žaisminga „Ryto“ progimnazijos antrų klasių mokinių kūrybinių darbų paroda „Mano augintinis“.

Ir naudingi, ir svarbūs

Kėdainių „Ryto“ progimnazijos antrokų mokytojos, rajoninės konferencijos „Mano augintinis“ organizatorės Elona Jankūnienė, Ramunė Švaikauskienė, Violeta Katkuvienė ir Ingrida Šelekienė įsitikinusios, kad tokie renginiai mokiniams – ir naudingi, ir svarbūs, nes padeda ugdyti pažinimo, komunikavimo, o taip pat ir asmenines kompetencijas, viešojo kalbėjimo bei saviraiškos įgūdžius.

Kėdainių „Ryto“ progimnazijos l.e.p. direktorė Svetlana Denisova, sveikindama gausų būrį konferencijos dalyvių, pasidžiaugė progimnazijos bendruomenės iniciatyva suburti moksleivius į šį gražų ir prasmingą renginį, kurio dėka buvo ugdomi vaikų socialiniai, pažintiniai gebėjimai, kūrybiškumo ir bendravimo kompetencijos.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video