Respublikinio konkurso vieni iš nugalėtojų – dotnuvių „Miltuotos rankos“

 Respublikinio konkurso vieni iš nugalėtojų – dotnuvių „Miltuotos rankos“

Apdovanojimą atsiėmęs Rokas Balandis (kairėje) su Valstybinės kalbos inspekcijos vadovu Audriumi Valotka./Kėdainių r. savivaldybės nuotr.

Vasario 21 dieną, trečiadienį, Nacionalinėje bibliotekoje vykusioje Gražiausių lietuviškų įmonių pavadinimų konkurso laureatų apdovanojimo ceremonijoje pasveikinti nugalėtojai, tarp kurių – ir dotnuvių kepyklėlė „Miltuotos rankos“.

Be kraštiečių įmonės, gražiausiais 2023 m. lietuviškų įmonių pavadinimais išrinkti: „Kvepia nuotykiais“, „Man ramu“, „Medžio spalvos“, „Minčių sala“, „Pamirkyk nosį“, „Vėjo pagauti“, „Vyšniniai skruostukai“ iš Vilniaus, „Gėlėti linkėjimai“, „Metalo istorijos“ iš Kauno, „Bilduko studija“, „Pūkuotas vėjas“ iš Kauno r., „Debesų palėpė“, „Pelytės palata“ iš Klaipėdos, „Žvirblio puota“ iš Klaipėdos r., „Upės teka“ iš Šiaulių, „Žalčio žymė“ iš Panevėžio, „Linksmai“, „Tyka“ iš Anykščių r., „Stačiaausis“ iš Šilutės.

Nugalėtojus sveikino Lietuvos kariuomenės vadas generolas Valdemaras Rupšys, Valstybinės kalbos inspekcijos vadovas Audrius Valotka, Seimo narys Vytautas Juozapaitis.

„Delfyje“ surengtame gyventojų balsavime daugiausia balsų surinko pavadinimas „Žalčio žymė“.

Smagia tradicija tapusį Gražiausių lietuviškų įmonių pavadinimų konkursą Valstybinė kalbos inspekcija Tarptautinės gimtosios kalbos dienos proga rengia skatindama verslininkus rinktis lietuviškus, taisyklingus, originalius vardus.

Panašų konkursą organizuoja ir Kėdainių rajono savivaldybė. Šiemet toks konkursas bus surengtas jau šeštąjį kartą. Komisija jau išrinko 10 gražiausių pavadinimų ir netrukus pateiks balsavimui. Kėdainiečiai galės išrinkti, jų nuomone, patį gražiausią pavadinimą. Apdovanojimų renginys bus surengtas gegužės 7-ąją, Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienos proga.

Parengta pagal Kėdainių r. savivaldybės inf.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video