Reikia maisto! Kėdainių samariečiai renka paramą

 Reikia maisto! Kėdainių samariečiai renka paramą

rinkosaikste.lt

Karo kamuojamoje Ukrainoje ėmė stigti maisto. Pasaulį apskriejo vaizdai iš iššluotų maisto parduotuvių, gyventojai, įstrigę apšaudomuose miestuose, neturi iš kur gauti maisto kitaip, nei tik per paramos organizacijas. Alksta ir suaugusieji, ir vaikai bei kūdikiai.

Kėdainiečiai kviečiami aukoti negendančius maisto produktus bei pieno mišinius kūdikiams Kėdainių samariečiams. Surinktas maistas bus pakrautas į Chrakovo miestą vykstantį sunkvežimį.

„Ir vėl, kviečiame – čia ir dabar.

Į Charkovą vyksta vilkikas su Maisto produktais. Padėkime jį pripildyti.

Reikia negendančių maisto produktų: konservai, paštetai, kava natūrali ir tirpi, sutirštintas pienas, sausainiai, saldainiai, prieskoniai, cukrus, kruopos!!!

YPATINGAI REIKIA MIŠINIŲ KŪDIKIAMS!!!

Siuntinio paruošimui turime 1 dieną. Laukiame Jūsų šiandieną (kovo 2 d.) nuo 8.00 iki 19.00“, – kviečia organizacija.

ŠIUO METU RENKAMAS TIK MAISTAS!!! Maisto produktus ir mišinukus kūdikiams kviečiame atvežti adresu Senoji g. 4, Kėdainiai.

1 Komentaras

  • O kur Kėdainių rajono valdžios iniciatyvos, ko jie snaudžia ? Pastebėjimas: jei parama būtų buvusi renkama parduotuvėse, tai būtu surinkta ne vienas furgonas. O rajono valdžiai laikas prabusti. Pagarba Samarietėms ir didelis joms AČIŪ.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Rekomenduojami video