Dėl pavojingos Daugiakultūrio centro pastato būklės keičiasi čia turėjusių įvykti renginių vieta

 Dėl pavojingos Daugiakultūrio centro pastato būklės keičiasi čia turėjusių įvykti renginių vieta

Dėl Daugiakultūriame centre nuo lubų šią savaitę byrėti pradėjusio tinko čia įvykti turėję renginiai perkeliami į kitas vietas.  

Kėdainių Rotušėje (Didžioji g. 1)

Kovo 28 d., antradienį, 18 val. – LINA ŠTALYTĖ QUARTET. Lina ŠTALYTĖ (vokalas ir kompozicijos), Arman ISOJAN (bosas), Edgar SABILO (klavišiniai), Aleksandras ROGOZA (būgnai). Užaugusi apsupta folk, džiazo ir gospel muzikos, dainininkė ir dainų autorė Lina Štalytė šiuo metu kuria ir koncertuoja Paryžiuje. Programoje skambės prancūziškos aranžuotos meilės dainos, originalios kompozicijos prancūzų ir anglų kalba. Bilieto kaina 7 Eur. Bilietus iš anksto galima įsigyti Daugiakultūriame centre. 

Balandžio 4 d. 15 val. – Džiazo koncertas ,,A Love Supreme“. Atlikėjai: Denis Paškevič – vienas garsiausių Latvijos saksofonininkų ir Arkadijus Gotesmanas (perkusija, Vilnius). Bilieto kaina 5 ir 7 Eur. Bilietus iš anksto galima įsigyti Daugiakultūriame centre.

Balandžio 8 d. 17 val. – Popietė su aktore Vaiva Mainelyte. Kūrybos ir veiklos įspūdžiai, teatras, kinas, poezija. Bilietus iš anksto galima įsigyti Daugiakultūriame centre. Bilieto kaina 7 Eur, senjorams ir mokiniams 2 asmenims už vieno bilieto kainą.

Kėdainių M. Daukšos viešojoje bilbiotekoje

Kovo 31 d. 13.30 val. Lietuvių kalbos kultūros metams skirtas renginys „Nepatikėsite: lietuvių kalba gali išgelbėti pasaulį“. Lektoriai: prof. dr. Jolanta Zabarskaitė, dr. Aurelija Tamulionienė, doc. dr. Remigijus Venskus.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video