Realų žmonių srautą „Akropoliuose“ bus galima pasitikrinti internete

 Realų žmonių srautą „Akropoliuose“ bus galima pasitikrinti internete

Kol vis dar neleidžiama atverti visų parduotuvių lankytojams, prekybos centrai „Akropolis“ ir toliau diegia papildomas saugumo priemones. Viena tokių – vadinamasis „Srautų šviesoforas“. Nuo šiol dar prieš vykstant į Vilniaus, Klaipėdos ir Šiaulių „Akropolius“ galima pasitikrinti, kiek lankytojų realiu laiku yra prekybos centruose.

Vadovaujantis galiojančiomis tvarkomis, prekybos centrai reguliuoja maksimalų lankytojų skaičių atsižvelgiant į prekybos centro plotą. Šiam tikslui „Akropoliai“ naudoja modernias technologijas – pasaulinio rinkos lyderio „Sensormatic ShopperTrak“ srautų skaičiavimo sistemas.

Pasak prekybos centrus valdančios bendrovės „Akropolis Group“ komunikacijos departamento vadovo Dominyko Mertino, speciali lankytojų skaičiavimo sistema leidžia įvertinti lankytojų srauto pokyčius ir padeda užtikrinti saugesnį apsipirkimą prekybos centre.

„Specialūs 3D tipo sensoriai virš durų atpažįsta įeinančius ir išeinančius žmones ir informaciją apie srautų apimtis bei vienu metu pastate esančių pirkėjų skaičių realiu laiku siunčia į serverius. Sistema suprogramuota taip, jog apsaugą bei prekybos centrų valdytojus įspėtų lankytojų skaičiui dar net nepasiekus maksimalaus nusimatyto vidutinio lygio ir, jei to prireiktų, leistų pasiruošti laikinam lankytojų srautų ribojimui“, – sako D. Mertinas.

Lankytojų skaičiavimo sistema pasitarnaus ir planuojantiems atvykti į prekybos centrus Vilniuje, Klaipėdoje ir Šiauliuose: apsilankius interneto svetainėje akropolis.lt visi pirkėjai galės realiu laiku sužinoti apie kiekviename iš prekybos centrų esančių pirkėjų kiekį.

Tam pasitarnaus specialiai suprogramuotas „Srautų šviesoforas“: žalia spalva rodo, kad realiu laiku prekybos centre esantis žmonių skaičius yra nuosaikus ir nėra priartėjęs prie nusimatytos vidinės maksimalios ribos. Geltona spalva informuos, kad pirkėjų skaičius yra arti vidinės maksimalios ribos. Tuo tarpu degantis „raudonas signalas“ reikš, kad šiuo metu yra laikinai ribojamas įėjimas į prekybos centrą ir pirkėjams gali tekti palaukti.

„Dabar galimybę realiu laiku gauti informaciją apie srautus turės kiekvienas mūsų pirkėjas, dar prieš atvykdamas į prekybos centrą. Šiuo metu esame nusistatę vidines vienu metu pastate galinčių būti pirkėjų ribas, kurios yra netgi griežtesnės nei to reikalauja galiojančios tvarkos.

Saugaus apsipirkimo patirties užtikrinimas „Akropoliuose“ – svarbiausias mūsų prioritetas, o „Srautų šviesoforas“ yra viena iš priemonių padėsianti pirkėjams planuoti apsipirkimą. Duomenys „Srautų šviesofore“ internete bus atnaujinami kas minutę, o sistema suprogramuota taip, kad apie augančius srautus informuojama gerokai anksčiau, nei reikėtų imtis realių veiksmų. Š

is įrankis labiau pasitarnaus, kai jau bus leista atnaujinti visų prekybos centruose esančių parduotuvių veiklą, tačiau pasitikrinti prieš vykstant į „Akropolius“ galima ir dabar“, – pasakoja D. Mertinas.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video