Rajono gyventojus išgąsdino lankininkas: strėle peršovė stogą

 Rajono gyventojus išgąsdino lankininkas: strėle peršovė stogą

Smūgio būta stipraus – strėlė perskrodė kiaurai garažo stogo konstrukcijas ir įstrigo./Asmeninio archyvo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Prieš keletą dienų ramų ir jaukų Kėdainių rajono Surviliškio seniūnijos Sirutiškio kaimą sukrėtė mįslingas įvykis – kažkas šovė iš lanko į sodybą. Smūgio būta stipraus – strėlė perskrodė kiaurai garažo stogo konstrukcijas ir įstrigo. Vietos gyventojai nemano, jog tai vaikų darbas. Žmonės prašo suteikti vertingos informacijos.

Prieš keletą dienų

„Rinkos aikštė“ susisiekė su išpuolį patyrusia sirutiškiečių šeima. Buvo sutarta, kad neminėsime nei vardų, nei pavardžių, kadangi žmonės yra žinomi ir gerbiami ne tik Sirutiškio kaime, bet ir visame Kėdainių krašte.

Žmonės yra sukūrę ne vieną darbo vietą, parėmę vietos šventes, prisidėję prie geresnio kaimo žmonių gyvenimo, ne kartą apdovanoti ir pagerbti aukščiausių rajono vadovų.

Sodybos šeimininkai pareiškimo policijai dėl šio įvykio nerašė. Žmonės prašo vietos gyventojų pagalbos: jei kažką žinote ar matėte – praneškite.

Aut. past.

Strėlė įstrigo

Sirutiškiečiai papasakojo, kad viskas įvyko prieš keletą dienų – rugpjūčio 19-ąją Sirutiškio kaimo Nevėžio gatvėje.

Jie rado pramuštą stogą ir joje įstrigusią strėlę su metaliniu antgaliu. Strėlė, pasak šeimininkų, atrodė tikrai nevaikiška ir ne žaidimams skirta.

„Tikrai susimąstėme, gal čia visai rimtas šaulys? Sakom gerai, kad tik į stogą pataikė, o ne į žmogų.  Pažįstamas policininkas patarė paklausinėti vaikų, bet kad kaime pas mus aplink vaikų ir nėra, čia ir ne vaikų darbas, per daug rimta strėlė“, – paaiškino sodybos šeimininkė.

Jausmas nekoks

Jie pripažino, kad po šio įvykio jausmas tikrai nekoks – juk tokia strėlė galėjo sunkiai sužaloti ar net užmušti žmogų.

„Kaltininkų ieškome tikrai ne dėl skylės stoge, mes ją užtaisysim, nors ir lietus dabar lyja. Tiesiog pamąstome, kas būtų, jei tuo metu ten būtų buvęs žmogus…“ – dėstė sodybos šeimininkai.

Pareiškimo nerašė

Sirutiškiečiai pareiškimo policijai dėl šio įvykio nerašė. Jie prašo vietos gyventojų pagalbos – jei kažką žinote ar matėte – praneškite redakcijai, kuri visą informaciją perduos sodybos šeimininkams.

Vis dėl to jei sodybos šeimininkai sugalvotų kreiptis į policiją, ko gero, pareigūnai pradėtų ikiteisminį tyrimą dėl viešosios tvarkos pažeidimo.

Tokiu atveju šauliui grėstų viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

2 Komentarai

  • Geri pavyzdziai uzkrecia. Jei mero patarejas kartuves vezioja po Lietuva, tau kodel Sirutiskyje negali kazkas lanku saudyti?

  • Jei yra sukūrę darbo vietų,tai prie turtingų.ORobinas iš turtingų atima-varkšams atiduoda.Tikriausiai pirmas PERSPĖJIMAS.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video