Pusė amžiaus netvarkyta miesto gatvė sulaukė tvarkdarių

 Pusė amžiaus netvarkyta miesto gatvė sulaukė tvarkdarių

Kėdainių miesto Kauno gatvės žvyruota atkarpa, vedanti per pušyną, pagaliau, po pusė amžiaus sulaukė tvarkdarių dėmesio. Šiuo keliu gyventojai skundėsi daugelį metų – pavasarį jis pažliugdavo ir pravažiuoti ar net praeiti juo vietos gyventojams tapdavo tikru galvos skausmu.

Nuo 1961 metų

„Pagaliau nuo 1961 metų pirmą kartą suremontuotas Kauno gatvės keliukas. Pirmiausiai labai norėtume padėkoti seniūnui Valentinui Tamuliui ir kitiems valdininkams, kurie atsižvelgė į mūsų bėdas. Anksčiau šis keliukas, ypač pavasarį, buvo nepravažiuojamas, čia laužydavome savo automobilius“, – prisiminė vienas tos nedidelės Kauno gatvės atkarpos gyventojas.  
Įamžino betvarkę

„Esu užfiksavęs kaip tas keliukas atrodė anksčiau. Nors darbų vykdytojas sakė, kad reikėtų 10 kartų daugiau to žvyro, bet visi kaimynai patenkinti atliktu darbu. Dabartinis keliukas, kad ir po nemažo lietaus, toks nepasidarė. Duobės užpiltos labai stambiu žvyru su akmenimis, o ant viršaus parinktas labai geras žvyras ir gerai suspaustas, tad lietus kelio negadina“, – rodydamas nuotraukas kaip keliukas atrodė prieš metus ir kaip dabar kalbėjo vienas gatvės gyventojų.

Buvo būtina

„Sutvarkyti šį keliuką buvo būtina. Atvežėme žvyro, jį suspaudėme. Ant viršaus pylėme dar vieną sluoksnį, tuomet keliuką išlyginome. Dabar gyventojai galės nesibaiminti, kad po lietaus jų kelias tarps nepravažiuojamu“, – džiaugėsi miesto seniūnas Valentinas Tamulis.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video