Pristatys programą moterims, turinčioms verslo idėją

 Pristatys programą moterims, turinčioms verslo idėją

pexels.com nuotr.

rinkosaikste.lt, Kėdainių r. savivaldybės inf.

Skaitmeninis inovacijų centras „AgriFood Lithuania DIH“ kartu su pirmaujančia maisto inovacijų iniciatyva Europos Sąjungoje „EIT Food“ vykdo moterų verslo lyderystę skatinančią programą „EWA“ ir gegužės 30 d. atvyksta į Kėdainius pristatyti galimybes mūsų rajono moterims. Renginys vyks M. Daukšos viešojoje bibliotekoje pirmadienį nuo 14 val. 

„Šiuo projektu mes siekiame suteikti moterims drąsos, paskatinti jas naudotis esamomis galimybėmis ir kurti startuolius net ir turint tik pačią beprotiškiausią idėją.

Moterys pasižymi tuo, jog imasi veiksmų tik būdamos visiškai tikros savo pasirinkimu, tačiau ši programa leidžia ir netgi skatina bandyti ir eksperimentuoti. Atėjus su viena idėja po konsultacijų su mentoriais ir ekspertais, pasikalbėjus su potencialiais klientais ji gali transformuotis į visai kitą kuriamą produktą.

Praėjusių metų pavyzdys rodo, kad net ir pradėjus programą tik su idėja yra puikūs šansai laimėti“, – pasakojo „EWA“ programos Lietuvoje globėja „AgriFood Lithuania DIH“ direktorė Kristina Šermukšnytė-Alešiūnienė.

Užsiregistruoti dalyvauti programoje galite adresu www.agrifood.lt/ewa

Daugiau apie programą

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video