Prieš šventes dingusio vyro nerandama iki šiol – paieška tęsiama

 Prieš šventes dingusio vyro nerandama iki šiol – paieška tęsiama

Gruodžio 20-osios rytą dingusio Kėdainių rajono gyventojo Aliaus Muzičiuko nei policijos pareigūnai, nei artimieji ir šeimos bičiuliai neranda iki šiol./Asmeninio archyvo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Gruodžio 20-osios rytą dingusio Kėdainių rajono gyventojo Aliaus Muzičiuko nei policijos pareigūnai, nei artimieji ir šeimos bičiuliai neranda iki šiol. Ir nors vyro paieškai mestos didelės policijos pajėgos, sutelkta visa giminė, tačiau vyras dingo kaip į vandenį. Žinoma, artimieji vilties nepraranda, o pareigūnai prašo ir visuomenės pagalbos.

Pranešė policija

Apie Kėdainių rajone dingusį 76-erių A. Muzičiuką žiniasklaidai pranešė ir pagalbos paprašė policijos pareigūnai.

„Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai vykdo Aliaus Muzičiuko paiešką. Vyras gruodžio 20-osios rytą išėjo iš namų Kėdainių rajono Gudžiūnų seniūnijos Žilvičių kaime ir iki šiol negrįžo. Turimais duomenimis, vyrui galimai sutrikusi atmintis, todėl jis gali nesiorientuoti aplinkoje“, – pranešė policijos pareigūnai.

Pareigūnai prašo asmenis, žinančius Aliaus Muzičiuko buvimo vietą, jį mačiusius, pavėžėjusius ar galinčius suteikti bet kokios reikšmingos informacijos, kreiptis į Kėdainių rajono policijos komisariatą.

Aut. past.

Didelės pajėgos

Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai metė dideles pajėgas, siekiant surasti dingusįjį. Buvo pastelkti kinologai su šunimis.

Pareigūnai kartu su artimaisiais šukavo miškus, upių ir kitų vandens telkinių pakrantes. Dingusysis buvo ieškomas dideliu spinduliu aplink namus. Paieškai pasitelkti ir dronai.

Labai daug pastangų ieškant dingusiojo dėjo ir patys jo artimieji – pagalbos prašymas buvo išplatintas ir socialiniuose tinkluose.

Prašo pagalbos

Pareigūnai prašo asmenis, žinančius Aliaus Muzičiuko buvimo vietą, jį mačiusius, pavėžėjusius ar galinčius suteikti bet kokios reikšmingos informacijos, kreiptis į Kėdainių rajono policijos komisariatą tel. 8 700 63 680, rašyti el. paštu kestutis.pilinkus@policija.lt arba skambinti skubios pagalbos telefonu 112. 

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video