Prie „Senukų“ užsiliepsnojo automobilis (su fotogalerija)

 Prie „Senukų“ užsiliepsnojo automobilis (su fotogalerija)

Ketvirtadienį, apie 17.30 val., prie prekybos centro „Senukai“, esančio J. Basanavičiaus g., užsiliepsnojo daugiau nei dvi dešimtis metų skaičiuojantis automobilis „Audi 80“.

Pirminiais duomenimis, gaisras kilo variklyje. Automobiliu važiavo vienas žmogus. Jis pasakojo, kad pasukus automobilio salone pasirodė dūmai, o netrukus pliūptelėjo ir ugnis. Gaisrą pamatę aplinkiniai žmonės iškvietė ugniagesius gelbėtojus. Į įvykio vietą buvo pasiųsti du gaisriniai automobiliai, kurie gaisrą likvidavo per keletą minučių.

Ruošėsi tvarkyti

„Kaip tik rytoj žadėjau tvarkyti automobilį. Kažkas su kuro sistema bus. Planavau automobilį taisyti kaip tik ir štai – nelaimė. O dar į darbą vykti jis būtinai reikalingas. Ot ir nesiseka. Dabar jis keliaus į metalo laužą. Taisyti jau nebeapsimoka“, – nuogąstavo automobilį vairavęs Saulius.

Jau antras

Vyras sako esąs labai dėkingas ugniagesiams gelbėtojams, kad jie atvyko labai greitai ir numalšino ugnį, tad bent visi automobilio ratai liko sveiki. Vyriškiui nereikės kviesti techninės pagalbos automobilio, mat jį buksyravimo lynu partemps kitas automobilis.

Tai jau antras automobilis Kėdainių rajone per šią savaitę, kuris užsiliepsnojo važiuojant.  

Prisiminkite!

Ugniagesiai gelbėtojai dar kartą primena, kad kiekviename automobilyje privalo būti veikiantis 1 kg gesintuvas, bet visgi efektyviau būtų vežiotis 2 kg gesintuvą. Gaisro atveju su 2 kg gesintuvu galima nuveikti žymiai daugiau negu su 1 kg.

[#gallery=450#]

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Rekomenduojami video