Prie Akademijos ir Mantviliškio tvenkinių – savavališkos iškabos

 Prie Akademijos ir Mantviliškio tvenkinių – savavališkos iškabos

Kėdainių medžiotojų ir žvejų draugiją pasiekė informacija, kad prie Akademijos ir Mantviliškio tvenkinių pakabintos savavališkos iškabos, nurodančios, jog tam tikras žuvų rūšis pagavus būtina paleisti, imti žuvis draudžiama./Lioniaus Stanevičiaus nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Kėdainių rajone didžioji dalis žvejų yra labai pilietiški, garbingi, norintys, kad mūsų krašto vandens telkiniuose užaugtų kuo daugiau ir kuo didesnių žuvų, tačiau kartais tokiam tikslui pasiekti naudojami ir ne visai leisti būdai.

Iškabos – neteisėtos

Štai visai neseniai Kėdainių medžiotojų ir žvejų draugiją pasiekė informacija, kad prie Akademijos ir Mantviliškio tvenkinių pakabintos savavališkos iškabos, nurodančios, jog tam tikras žuvų rūšis pagavus būtina paleisti, imti žuvis draudžiama.

 „Iš tiesų atvykę prie Akademijos ir Mantviliškio vandens telkinių randame pakabintą užrašą, kad karpius ir amūrus imti draudžiama.

Noriu pranešti, kad tai yra melaginga informacija“, – sako Lionius Stanevčius, Kėdainių medžiotojų ir žvejų draugijos pirmininkas.

Draugijos vadovas pažymėjo, kad užrašus pakabino nežinomi asmenys, jų nesuderinę su medžiotojų ir žvejų draugija, todėl jie yra neteisėti.

Aut. past.

Užrašas nederintas

Draugijos vadovas pažymėjo, kad užrašus pakabino nežinomi asmenys, jų nederinę su medžiotojų ir žvejų draugija, todėl yra neteisėti.

„Akademijos ir Mantviliškio tvenkinius nuomoja Kėdainių rajono Medžiotojų ir žvejų draugija. Žvejyba šiuose vandens telkiniuose leidžiama laikantis Lietuvos Respublikos mėgėjų žvejybos vidaus vandenyse taisyklių“, – pažymėjo draugijos pirmininkas.

Daugiau informacijos

Tai reiškia, kad žvejoti ir imti žuvis galima laikantis numatytų taisyklių, o ne nežinomų asmenų priimtų sprendimų.

Daugiau informacijos apie žvejybą šiuose vandens telkiniuose jums gali suteikti Lionius Stanevičius, jam paskambinti galima telefonu 8 682 33 011.

Tiesa, reiktų pažymėti, kad dalis žvejų pritaria tam, kad žvejai patys saugotų vandens telkinius ir siektų, kad žuvų ištekliai ten būtų kuo didesni.

Tačiau pabrėžiama, kad visas žvejų iniciatyvas, visus renginius ir kt. privaloma derinti su Kėdainių medžiotojų ir žvejų draugija. Saviveikla užsiimti draudžiama.  

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video