Pramonės gatvė jau atidaryta, tačiau būtina laikytis eismo ribojimų

 Pramonės gatvė jau atidaryta, tačiau būtina laikytis eismo ribojimų

Šį kartą gatvė atidaryta pagal numatytą planą. Eismas leidžiamas, tačiau primenama, kad joje galioja tam tikri greičio ir kiti eismo saugumui užtikrinti nustatyti ribojimai./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dėl Kėdainių miesto Pramonės rajone vykdomų statybos darbų laikinai uždaryta Pramonės gatvės atkarpa jau atidaryta. Nors žadėta gatvę atidaryti gerokai anksčiau, terminą teko nukelti. Eismas jau leidžiamas, tačiau primenama, kad joje galioja tam tikri greičio ir kiti eismo saugumui užtikrinti nustatyti ribojimai.

Teko atidėti

Po to, kai į spaudą kreipėsi vietos gyventojai, „Rinkos aikštei“ Kėdainių rajono savivaldybė paaiškino, kad netrukus gatvė bus atidaryta.

Pranešta, kad eismas Pramonės gatve nukreiptas pagal savivaldybės suderintą schemą. Eismą planuota atnaujinti iki gegužės 24.

Tačiau jau kitą dieną savivaldybė pranešė, jog eismo ribojimo terminas Pramonės gatve pratęstas. Sprendimas priimtas atsižvelgiant į rangovo, vykdančio statybos darbus, prašyme nurodytas aplinkybes dėl papildomų darbų – vandentiekio linijos perkėlimo objekte.

Tad eismo ribojimo terminas pagal suderintą apylankos schemą pratęstas iki gegužės 27 dienos 21 valandos.

Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Yra ribojimų

Šį kartą gatvė atidaryta pagal numatytą planą. Eismas leidžiamas, tačiau primenama, kad joje galioja tam tikri greičio ir kiti eismo saugumui užtikrinti nustatyti ribojimai.

Kadangi vyko kasimo darbai, gatvėje teks išlieti asfaltbetonio dangą. Šiuo metu gatvės pagrindo sluoksniai jau sutvarkyti.

Kadangi vyko kasimo darbai, gatvėje teks išlieti asfaltbetonio dangą. Šiuo metu gatvės pagrindo sluoksniai jau sutvarkyti.

Aut. past.

Gyventojai sunerimo

Priminsime, kad dėl visiško gatvės atkarpos uždarymo piktinosi vietos gyventojai. Į „Rinkos aikštę“ kreipėsi netoli statybų vietos gyvenantys žmonės ir guodėsi, kad jaučiasi atskirti nuo pasaulio.

Tai, kad gatvės uždarymas sukėlė nesklandumų, patvirtino ir Kėdainių rajono savivaldybės priešgaisrinės tarnybos atstovai.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video