Poliklinika „Armedika“ plečia teikiamų paslaugų spektrą!

 Poliklinika „Armedika“ plečia teikiamų paslaugų spektrą!

Poliklinikos „Armedika“ komanda nuolat didėja, pacientų patogumui siekiama suteikti kuo daugiau sveikatos priežiūros paslaugų vienoje vietoje.

Prisirašiusiems teikiamos nemokamos pirminės sveikatos priežiūros paslaugos. Taip pat dirba ir antrinio lygio specialistai. Šiuo metu turime akušerę-ginekologę, neurologę, echoskopuotoją, vaikų ligų gydytoją, dermatovenerologę, o pacientų grožiu rūpinasi estetinės medicinos specialistė. Burnos priežiūrą vykdo odontologė, protezuotoja, burnos chirurgas bei burnos higienistė.

Su šeimos gydytojos skyrimu vykstama į namus atlikti įvairias slaugos procedūras. 

Dirbama su modernia įranga bei profesionaliomis priemonėmis, atliekamas platus laboratorinių tyrimų bei slaugos procedūrų spektras, vykdomos įvairios profilaktinės sveikatos patikros, kiekvienam pacientui skiriamas ypatingas dėmesys.

Poliklinikoje gydytojos konsultuoja gyvai ir nuotoliniu būdu, o būtinoji pagalba suteikiama per 24 val.

Prisirašymas nieko nekainuoja, tereikia su asmens dokumentu atvykti į polikliniką „Armedika“, kurioje užpildysite tam tikros formos prašymą.

Neprisirašiusiems ar socialiai nedraustiems asmenims teikiame mokamas paslaugas.

Poliklinikos nedarbo metu prireikus būtinosios pagalbos, galima kviestis greitąją pagalbą arba kreiptis į priėmimo skyrių. 

Užs. Nr. 195

15 Komentarai

 • Štai kaip

 • Jei būtinoji suteikiama per 24 val., tai išgyventi yra mažai šansų. Iš vis milžiniškas greitis. Geriau ,,prisirašyti“ pas bobutę, ši kaip mat kuo galės tuo padės.

  • Kur randasi tą veterinarija?

   • Nustokit pavydėt vieną kartą veterinare😄

 • Sėkmės prisirašant pas bobutę.

 • kaip pagalba teikiama 24v.o rašo kreiptis į priėmimo skyrių

  • Išmokit skaityti per 24 val suteikiama pagalba.

 • Tikrai nerekomenduoju kas turite sveikatos problemų,jei reikia tik profilaktiškai viskas gerai bet jei yra bėdų su sveikata geriau jau Kėdainių ligoninė. Buvo problema, nei karto nebuvo spaudimas patikrintas nors žinojo kad žmogus turi problemų su juo.Kraujo tyrimų atsakymus sužinosite tai pat neiškarto po kelių dienų. Ir aplamai ką gydytojai pasakai tai tik atkartoja,jokios pagalbos,kol galiausiai žmogus kreipiasi ne į priėmimo skyrių ir ten per pusvalandį suranda visas jo bėdas…..

  • Labai šaunu pasisekė jum

 • O aš buvau nusprendusi, ten prisirašyti.Jei tikrai ten taip neprižiūri,tai nežinau.

 • Neieškokime to ko nepametėme….Geriausiai yra nemesti kelio dėl takelio….Nelakstykite su prisirašymais po visas tik ką duris atvėrusias miesto poliklinikas…. Likite ištikimi KĖDAINIŲ LIGONINEI IR KĖDAINIŲ PSPC-tokia yra mano nuomonė….

  • Šauniai dirba konkurentai šauniai😄😄😄😄

 • Nesu prisitaikėlis ar koks lakstūnas,bet kai tau atsisako išrašyt vaistus,ką pasiūlysite daryt tokiu atveju?Taigi,o jei dar priimt ir tokį,gal ir menką,bet faktą,kai tave sutinka amžinai surūgusia mina ar kokiu tai net paprasta akimi matomu nepasitenkinimu vadinamoji šeimos ,aha,daktarė?Nenoriu girti,bet Armedokoje esi priimamas su šypsena kur visi,nežiūrint į užimamamas pareigas ar esamą rangą,su tavimi sveikinasi tarsi su šimtąmet pažįstamu ar giminaičiu.Metai laiko kai perėjau Armedikos žinion ir vien tik gerus žodžius pasakyt galiu ne vien aksominio balso registratorei,bet ir kitoms medikėms ,neišskiriant jų kaipo gydytojomis ar slaugytojomis.Tarp kitko kraujo tyrimams nereikia jokių registracijų ir atsakymas rytoj pat telefonu pasakomas gydytojos.Tikrai negalvoju,kad mano pastebėjimas yra vienetinis ,o man taikoma kokia tai išimtis.Ir visa tai pateikiu nuoširdžiai be jokių intencijų,nes amžius meluot man tikrai neleidžia.

 • Dar tik puse metų persirašysiu bet esu labai patenkinta. Tiek mano gydymu tiek vaikų. Rageli pakele iškarto o ne po 20skambučių. Beto kad ligoninėje jau senei nera normalių gydytojų jau seniai aišku bet kentėjau. Nes jų paslaugų kaip ir nebuvo prireikia. Bet po paskutinės ligos kai daktarė net nesiteikė kalbėti. Skambino per nuotolį sesutė. O daktarės nuostabus sugebėjimai ne tik kad ne per telefona gydo, bet ir mintimis per sesute. Na ką galiu pasakyt kaip tokie daktarai dirba. Tai tokias ligonines ir uždaro

  • Sesutė kalba telefonu su manim ir girdisi daktarės nurodymai ką kalbėt jai…Čia matyt nauja paslauga ,,nuotolinis kvadratu“.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video