Poliklinika „Armedika“ kviečia atnaujinti savo odą su „Tixel“ lazerine dermatologija!

 Poliklinika „Armedika“ kviečia atnaujinti savo odą su „Tixel“ lazerine dermatologija!

Poliklinika „Armedika“, sparčiai plėsdama estetinės medicinos paslaugas, kviečia išbandyti ir lazerinę dermatologiją „Tixel“. Tai yra nechirurginis ir neinvazinis būdas atjauninti veido odą ir spręsti kitas odos problemas. Šiuo būdu natūraliai aktyvinama kolageno ir elastino gamyba odoje.

Procedūra gali būti atliekama veido, kaklo ir dekoltė zonai, esant poreikiui – ir kitoms probleminėms zonoms. Procedūrą atlieka kvalifikuota gydytoja, kuri publikuoja mokslinius straipsnius tiek Lietuvoje, tiek JAV.

Lazerį galima naudoti gydant chronologinį senėjimą, įvairius randus (ypač gerai veikia aknės randus), smulkias raukšles veido, kaklo ir dekoltė srityse, išsiplėtusias poras, siekiant sumažinti neigiamo saulės poveikio ženklus (pigmentines dėmes), suvienodinti odos toną ir tekstūrą, sustangrinti akių vokus, strijas, aktininę keratozę.

„Armedikoje“ taip pat atliekamos ir hialurono rūgšties injekcijos, botulino toksino injekcijos, biorevitalizacijos procedūros ir kt., kurias atlieka kvalifikuotos gydytojos ne tik estetiniais, bet ir gydomaisiais tikslais.

Estetinės medicinos paslaugos mokamos.

Poliklinikos kontaktai

Tel.: +370 600 26 111, +370 660 62 111.

Adresas: J. Basanavičiaus g. 82A, Kėdainiai

El. paštas kedainiuklinika@gmail.com

www.armedikaklinika.lt

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video