Po vyrų konflikto prireikė ir medikų, ir pareigūnų

 Po vyrų konflikto prireikė ir medikų, ir pareigūnų

Vėlų Šeštadienio vakarą du policijos pareigūnų ekipažai bei greitosios medicinos pagalbos medikai skubėjo į Kėdainiuose įsikūrusi restoraną „Charlie pizza“./Įvykio liudininkų nuotr.

Šeštadienio vakarą ne visi piliečiai leido ramiai – Kėdainiuose kilus konfliktui prireikė net kelių policijos ekipažų bei medikų pagalbos. Kol kas dėl šio įvykio ikiteisminis tyrimas nėra pradėtas, tačiau Kauno apskrities policijos Komunikacijos poskyris „Rinkos aikštę“ informavo, jog pradėtas aplinkybių patikslinimas.

Skubėjo tarnybos

Vėlų šeštadienio vakarą du policijos pareigūnų ekipažai bei greitosios medicinos pagalbos medikai skubėjo į Kėdainiuose, J. Basanavičiaus g. 93, įsikūrusi restoraną „Charlie pizza“.

Buvo gautas skubus pranešimas apie konfliktuojančių vyrų grupę, apie konflikto metu nukentėjusį asmenį, kuriam reikia medicininės pagalbos.

Įvyko konfliktas

Į įvykio vietą atvykę pareigūnai identifikavo konfliktavusius asmenis.

Pirminiais policijos pareigūnų surinktais duomenimis, apie 21 val. 30 min. J. Basanavičiaus gatvėje, lauke, įvyko žodinis konfliktas tarp vyrų.

Įvykio liudininkų nuotr.

Konfliktavo penki 1983, 1986, 1986, 1978 ir 1988 metais gimę vyrai.

Vėliau visi asmenys nuėjo į maitinimo įstaigą, kur vienas iš jų trenkė kitam.

„Dėl patirtų sužalojimų prireikė medikų pagalbos.

Kėdainių rajono policijos komisariate vyksta aplinkybių patikslinimas“, – „Rinkos aikštę“ informavo Kauno apskrities policijos Komunikacijos poskyris.

Paaiškės netrukus

J. Basanavičiaus gatvėje, lauke, įvyko žodinis konfliktas tarp vyrų. Vėliau visi asmenys nuėjo į maitinimo įstaigą, kur vienas iš jų trenkė kitam.

Aut. past.

Netrukus turėtų paaiškėti, ar dėl šio įvykio bus pradėdamas ikiteisminis tyrimas.

Jei bus pradėtas tyrimas dėl viešosios tvarkos pažeidimo, kaltininkui gresia net laisvės atėmimas, mat Baudžiamajame kodekse numatyta, kad tas, kas viešoje vietoje įžūliu elgesiu, grasinimais, piktybiškai tyčiodamasis arba vandališkais veiksmais demonstravo nepagarbą aplinkiniams ar aplinkai ir sutrikdė visuomenės rimtį ar tvarką, baudžiamas viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų.

Jeigu bus pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo, atsakomybė numatoma dar griežtesnė.

Baudžiamajame kodekse numatyta, kad tas, kas sužalojo ar susargdino žmogų, jeigu dėl to nukentėjęs asmuo prarado nedidelę dalį profesinio ar bendro darbingumo baudžiamas laisvės apribojimu arba areštu, arba laisvės atėmimu iki trejų metų.

10 Komentarai

 • į 12 gabalų supjaustytos picos…

 • Ka cia atmalt?

 • Ir vel picu privalge demonstruoja kas kietesnis slepiniai eiliniai

 • niuhin slepa valkata gausi i barsda

  • Uzdaryk moike velnias

 • Aiškinasi santykius Kėdainių mafukai, o policija nežino kokiai gaujai priklauso. Vien su kokiomis nuliovomis mašinomis važinėja.

 • Tegul nejuokina tokie mafukai svieto 🙂

  • Ka ir Sakau nieko neturi pica kerta sesiese nepasidalino paskutinio kasnio ir konfliktas kilo tokie tie kedainiu ereliai del picos susiplake

   • Kas dar ten gali eit….senai ubagų landynė ta Charlie 🤦‍♀️

    • snarglinėmis vadino…Ten matyt ir atsineštą šnapsą iš po pastalės liaukia.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Rekomenduojami video