Po vidurnakčio mieste įvykęs konfliktas kaip reikiant išgąsdino gyventojus

 Po vidurnakčio mieste įvykęs konfliktas kaip reikiant išgąsdino gyventojus

Konfliktuojantys asmenys santykius aiškinosi taip garsiai, kad ir gerokai po vidurnakčio prabudę žmonės ėmė žiūrėti pro langus. Vieni žiūrėjo, kiti kvietė pagalbos tarnybas./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Pirmadienio naktį didžiulis triukšmas pažadino Kėdainių miesto Mindaugo gatvėje esančių daugiabučių namų gyventojus. Žmonės pasakojo, kad kieme ir bute įvyko kelių asmenų konfliktas. Į įvykio vietą skubėjo net keli policijos pareigūnų ekipažai. Tiesa, atomazga šio vietinius išgąsdinusio įvykio tokia, kad niekas niekam jokių pretenzijų neturėjo.

Konfliktuojančius asmenis matė kieme

Vietos gyventojai pasakojo, kad pirmadienio naktį prie daugiabučio namo esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje kilo konfliktas tarp dviejų–trijų asmenų. Konfliktuojantys asmenys santykius aiškinosi taip garsiai, kad ir gerokai po vidurnakčio prabudę žmonės ėmė žiūrėti pro langus. Vieni žiūrėjo, kiti kvietė pagalbos tarnybas.

„Atrodė, kad buvo panaudotas ginklas. Gal dujinis, gal koks kitoks – bet atrodė, kad šaudo. Triukšmas buvo didžiulis. Aš žiūrėjau ir galvojau, kad tik besistumdydami jie mano mašinos nekliudytų“, – „Rinkos aikštei“ pasakojo vienas iš pranešėjų.

Konfliktuojantys asmenys santykius aiškinosi taip garsiai, kad ir gerokai po vidurnakčio prabudę žmonės ėmė žiūrėti pro langus. Vieni žiūrėjo, kiti kvietė pagalbos tarnybas.

Aut. past.

Smurto nebuvo

Į minėtą kiemą atskubėjo net keli policijos pareigūnų ekipažai. Policijos pareigūnai konstatavo, kad apie 01 val. 20 min. konfliktas kilo Mindaugo gatvėje esančiame bute.

Nesutarimai įsiplieskė tarp 27-erių metų moters ir 35-erių metų vyro. Surinkti duomenys leidžia teigti, kad smurto nebuvo, vyko žodinis konfliktas.

Pareigūnai moteriai nustatė lengvą girtumo laipsnį – 0,8 promilės.

„Vyras po konflikto pasišalino. Moteris dėl šio įvykio pretenzijų neturėjo, nukentėjusių asmenų nebuvo. Apie šūvius duomenų neturime“, – informavo Kauno apskrities policijos Komunikacijos poskyris.   

Vyras po konflikto pasišalino. Moteris dėl šio įvykio pretenzijų neturėjo, nukentėjusių asmenų nebuvo.

Aut. past.

Sutrikdė sveikatą

Beje, tądien apie 21 val. konflikto tarp vyro ir moters būta ir Kėdainių rajone. Pareigūnai pranešė, kad Dotnuvos seniūnijos Vainotiškių kaime neblaivus 56-erių metų vyras smurtavo prieš neblaivią 54-erių metų moterį.

Smurtautojui nustatytas sunkus – 3,20 promilių girtumas. Auka buvo kiek blaivesnė – moteriai nustatytas  2,10 promilių girtumas.

Šiuo atveju pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl skausmo sukėlimo.

4 Komentarai

  • Svarbiausia mašina mano,o šiaip tai pjaukitės ir naikinkite viens kitą.

  • Tikrai taip, svarbiausia mašina, o visą kita da..py..zd…….

  • Kodėl RA išjungė komentarus po trato reklama? Bijot, kad žmonės komentarais jo neištratintų? Žmonės matė jį Kėdainiuose ne tik prie tilto, bet ir išeinantį iš raudonai dažyto namo Didžiojoje gatvėje. Už reklamą atidirbusio, ne kitaip.

    • Jurai, pasitratink ir praeis! Eik išmatų toliau kąsti!

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video