„Sidabrinės vestuvės“ su „Ambrozija“

 „Sidabrinės vestuvės“ su „Ambrozija“

Vestuvės – stebuklinga šventė. Kartais, kai du visai nesuderinami žmonės nusprendžia būti kartu. Bet jeigu jie dar sugeba kartu išgyventi 25 metus – tai prilygsta vienam iš pasaulio stebuklų. O jeigu vienas iš jų – Bronius su armonika, o kitas – Stefa su siautulingu charakteriu – lauk fejerverkų.

O jeigu dar paradui vadovauja piršlys Beausis – tai be žemės drebėjimo neprasisuksi. Išskirtinė jubiliejinė šventė jūsų mieste „pakeis upių vagas“ ir jūsų supratimą, kas yra šeima.

ŽIŪROVŲ PAGEIDAVIMU pristatomoje koncertinėje programoje „Sidabrinės vestuvės“ jūsų laukia juokingi vaizdeliai-patarimai, kaip išsaugoti šeimą, ką daryti, kai vilties nėra, ir kaip muzika gali išgelbėti jūsų santykius.

ATNAUJINTAME ŠOU BUS VISKO! Smagūs, nepakartojami ir fantastiški šventės atlikėjai „ŽEMAITUKAI“ dainos, šokiai ir juokas iki pat „dugno“.

Kviečiame visus į Galvanauskų sidabrines vestuves, kurios vyks KKC Vilainių skyriuje (Parko g. 6, Kėdainiai) spalio 8 d., 18:00. Bilieto kaina – 15 €. Bilietų teiraukitės Kėdainių kultūros centro kasoje (J. Basanavičiaus g. 4, Kėdainiai). Informacija telefonais: 8 615 43 296, (8-347) 52 978. 

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video