Kelių direkcija skelbia tradicinį konkursą „Saugus eismas kelyje 2021“

 Kelių direkcija skelbia tradicinį konkursą „Saugus eismas kelyje 2021“

VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcija šiemet ir vėl skelbia tradicinį piešinių konkursą „Saugus eismas kelyje 2021“. Kaip ir ankstesniais metais, šešių konkurso nugalėtojų darbai papuoš autobusų stotelių paviljonus, kurie pasibaigus konkursui bus išrinkti pagal laimėjusių dalyvių gyvenamąją vietovę.

Kaip ir anksčiau, visą Lietuvą apimančiame konkurse kviečiami dalyvauti švietimo ir ugdymo įstaigų mokiniai, nevyriausybinių organizacijų nariai, bendruomenės.

Siekia skatinti elgtis atsakingai

Konkursu siekiama atkreipti eismo dalyvių dėmesį į saugų eismą mūsų keliuose ir gatvėse – skatinti kiekvieną žmogų, dalyvaujantį eisme, elgtis atsakingai ir dėmesingai, priminti atšvaitų segėjimo būtinybę pėstiesiems, o diržų svarbą – važiuojantiems automobiliu, taip pat ne tik elgtis pagarbiai vienam su kitu, bet ir saugoti visų sveikatą bei gyvybę.

„Saugaus eismo projektų sąrašą – „Eismo saugumas bendruomenėse“, Atšvaitų diena“, „Saugokime vieni kitus kelyje“ ir kt. – papildė jau tradiciniu tampantis konkursas „Saugus eismas kelyje“, kurio dalyvius raginame kūrybiškai ir kryptingai skatinti kurti saugesnę eismo aplinką mūsų šalyje, pasitelkus menines priemones“, – sako Kelių direkcijos vadovas Remigijus Lipkevičius.

Privalo atitikti KET reikalavimus

Besivaržantiems konkurse direktorius linkėjo sėkmės ir tikėjimo, kad vaizdžiai primintos saugaus eismo taisyklės pasieks daugybę eismo dalyvių, o akis džiugins atnaujinti pagražėję autobusų laukimo paviljonai.

Pagrindiniai būsimųjų darbų vertinimo kriterijai – atitiktis konkurso tikslui ir tematikai, idėjos ir formos originalumas, darbų kokybė, praktinio panaudojimo galimybės ir kt. Visi darbai privalo atitikti Kelių eismo taisyklių reikalavimus.

Kviečia registruotis

Norintys dalyvauti konkurse kviečiami registruotis el. paštu iki kovo 31 d. Registracija bus vykdoma pagal gyvenamąją vietą.

Užsiregistravę dalyvauti konkurse darbus turės pateikti iki balandžio 30 d. Darbų vertinimas vyks iki gegužės 6 d., nugalėtojai bus paskelbti gegužės 14 d. o iki spalio pabaigos vyks konkurso nugalėtojų darbų perpiešimas autobusų stotelių paviljonuose pagal konkurso nugalėtojų gyvenamąją vietą.

Daugiau informacijos apie konkursą „Saugus eismas kelyje 2021“ ir jo nuostatus – Kelių direkcijos interneto tinklalapyje.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video