Po abiturientų šimtadienio – tyrimai dėl grasinimo nužudyti ir sveikatos sutrikdymo

 Po abiturientų šimtadienio – tyrimai dėl grasinimo nužudyti ir sveikatos sutrikdymo

Šimtadienio šventės priemiestinėje kaimo sodyboje atomazga – net dviejų asmenų atžvilgiu pradėti ikiteisminiai tyrimai dėl grasinimo nužudyti ir sveikatos sutrikdymo./Asociatyvi BNS Mindaugo Vaičiulio Josvydo Elinsko nuotr.

Šimtadienius abiturientai atsimena visą gyvenimą, o vienos Kėdainių gimnazijos moksleiviai šventinį vakarą atsimins ne tik maloniausiomis spalvomis. Šimtadienį abiturientams švenčiant vienoje sodyboje, paryčiais ten su viena mergina santykių aiškintis atvyko pašalinis vaikinas. Konfliktas įsisiūbavo taip, kad į įvykio vietą skubėjo net trys policijos pareigūnų ekipažai, o šventės atomazga – net dviejų asmenų atžvilgiu pradėti ikiteisminiai tyrimai dėl grasinimo nužudyti ir sveikatos sutrikdymo.

Šventę surengė Valstybės dienos išvakarėse

Abiturientų šventė vyko Valstybės atkūrimo dienos išvakarėse. Gimnazistai su tėvų priežiūra šventės vakarinę dalį organizavo kaimo turizmo sodyboje, priemiestiniame Janušavos kaime. Čia vyko neoficiali šventės dalis. Sodyba buvo išnuomota su nakvyne.

Tačiau ne visi abiturientai trankiai atšventę galėjo ramiai išsimiegoti.

Paryčiais 18 metų jaunuolis sodyboje ėmė švaistytis daiktu, panašiu į pistoletą. Šis jaunuolis nebuvo abiturientas, jis atvyko aiškintis santykių su buvusia drauge.

Konfliktas įsisiūbavo taip, kad į įvykio vietą skubėjo net trys policijos pareigūnų ekipažai, o šventės atomazga – net dviejų asmenų atžvilgiu pradėti ikiteisminiai tyrimai dėl grasinimo nužudyti ir sveikatos sutrikdymo.

Aut. past.

Trenkė buvusios merginos draugei?

Šventėje dalyvavę asmenys pasakojo, kad vaikinas atvyko aiškintis santykių, tačiau susikivirčijo ne su savo buvusia panele, o su kita mergina, jos drauge. Policijos duomenimis, jis trenkė jai kumščiu į veidą, grasino susidoroti.

Kuomet į įvykio vietą dėl muštynių atskubėjo gausios policijos pajėgos, įtariamasis jau buvo pasišalinęs, tačiau jo tapatybę nurodė pati nukentėjusioji. Policija pradėjo pilnamečio vaikino paiešką.

Ieškomas vaikinas pats kreipėsi į policiją

Kaip jau rašėme anksčiau, pirmadienį apie 15 valandą į Kauno apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą kreipėsi tas pats ieškomas aštuoniolikmetis jaunuolis, kuris pareiškė, kad penktadienio rytą Kėdainiuose, Janušavos kaime, konflikto metu jį sužalojo 18-metė mergina. Jaunuolis medicininės pagalbos atsisakė.

Išklausę jauno vyro parodymus pareigūnai merginos atžvilgiu pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl sveikatos sutrikdymo.

Šventėje dalyvavę asmenys pasakojo, kad vaikinas atvyko aiškintis santykių, tačiau susikivirčijo ne su savo buvusia panele, o su kita mergina, jos drauge. Policijos duomenimis, jis trenkė jai kumščiu į veidą, grasino susidoroti.

Aut. past.

Jaunuolių santykių aiškinimosi dramą teks narplioti policijos pareigūnams.

Pirminiais duomenimis, sodybos šeimininkai įvykio epicentro nematė, nes tuo metu miegojo. Jaunimą prižiūrėję suaugusieji irgi nelabai ką galėjo paaiškinti.

Tyrimas pradėtas ir dėl vaikino, ir dėl merginos veiksmų

Po šių įvykių policija net dviejų asmenų atžvilgiu pradėjo ikiteisminius tyrimus dėl grasinimo nužudyti ir sveikatos sutrikdymo.
Jei bus įrodyta jauno vyro kaltė, jis bus baudžiamas viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų.

Jei bus įrodyta merginos kaltė, ji gali būti nubausta viešaisiais darbais arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki vienerių metų.

7 Komentarai

  • Nu pizdiec.Kuris daugiau duos,to ir teisibė.Kitam irgi cherne-arba,arba,arba… .

    • Geras lopas

  • tuoj pat bėk į policiją,nes pirmiau pasiskundusiam daugiau šansų laimėti bylą.

  • Patapo policijos suvestine,juk reik ką nors apšikt?

    • Tai kad muge patapo policijos suvestine. Rinkoi straipsniai yra kurie tie patys ir delfiuose atsiranda

  • Mokomės iš Amerikos.

  • ale toks kietas nuejo aiskintis gavo nuo mergos i galva ir nubėgo i policija skustis

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video