Plastinės chirurgijos klinika

 Plastinės chirurgijos klinika

Kai nusprendžiame, jog norėtumėme plastinės operacijos, pirmiausia, kas turi būti pasirinkta – plastinės chirurgijos klinika. Tinkamos ir svarbiausia, Jūsų poreikius atitinkančius klinikos pasirinkimas lems Jūsų pasitenkinimą konsultacija, operacija bei pooperaciniu periodu. Žinoma, labai daug dalykų priklauso nuo gydytojo, todėl šis pasirinkimas taip pat nė ką mažiau svarbus, tačiau šiandien pakalbėkime apie tai, kaip išsirinkti kliniką.

Plastinės chirurgijos klinika: kaip ją išsirinkti?

Jeigu domina plastinės chirurgijos klinika Vilniuje ar kitame mieste, tuomet pagalvokite, ar Jums svarbus rajonas? Miestą pacientai dažniausiai renkasi tą, kuriame gyvena (nebent gyvena mažame miestelyje), tuo tarpu gyvenamasis rajonas retai turi reikšmę. Juk šiek tiek toliau pavažiuoti, bet gauti tokias paslaugas, kokių išties norite – verta. Be to, vizitų plastinės chirurgijos klinikoje nebus labai daug, dažniausiai konsultacija (-os) prieš operaciją, pati operaciją bei vizitas ar du po jos. 

3 svarbiausi aspektai, renkantis kliniką

  1. Plastinės chirurgijos klinikos gydytojai žino, jog labai svarbu yra atrasti artimą ryšį su pacientu: išsamiai išsiaiškinti jo poreikius, pageidavimus, pelnyti paciento pasitikėjimą. Pasidomėkite, kuris gydytojas specializuojasi būtent Jūsų norimos operacijos srityje (pvz. krūtų korekcija, veido plastika ir kt.). Paskaitykite atsiliepimus apie konkretų gydytoją.
  2. Jūsų poreikiai. Nebijokite drąsiai įsivardinti sau, kokie yra Jūsų poreikiai. Ar norite kokybiškos, bet pigesnės operacijos? O galbūt norite jausti ypatingą komfortą, aukščiausio lygio aptarnavimą ir po operacijos laiką praleisti gražioje, modernioje palatoje?
  3. Kaina. Žinoma, retas žmogus ieško kuo aukštesnių kainų, tačiau verta įvertinti, kas įeina į nurodytą kainą. Pavyzdžiui, kai kur kainos gali būti nurodytos su konsultacija prieš operaciją ir viena nakvyne po operacijos, kitur – tik operacijos kaina ir t.t. Taip pat reikėtų pagalvoti, ar poros šimtų eurų kainos skirtumas tikrai yra toks svarbus, jeigu operacija atliekama kartą gyvenime? O ar tikrai aukštesnė kaina užtikrins geresnę kokybę? Visa tai išsiaiškinsite, kai žinosite savo poreikius bei paieškosite atsiliepimų apie norimą specialistą ar kliniką.

Plastinės chirurgijos klinika ir jos profilis gali skirtis. Pavyzdžiui, vienoje gali būti atliekama mažiau operacijų, kitoje – itin platus spektras paslaugų. Viena mažesnė, kitoje – itin erdvios palatos ir visos patalpos. Kai kur interjeras gali būti tvarkingas, minimalus, kitur – prabangus ir net nelabai panašus į klinikos ar ligoninės. Taip pat svarbi ne tik klinika, jos erdvė, bet ir profesionalus specialistas. Rinktis Jums!

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video