„Pifas“ atidarė kačių kambarį, netrukus startuos kačių sterilizacijos projektas

 „Pifas“ atidarė kačių kambarį, netrukus startuos kačių sterilizacijos projektas

Kėdainių gyvūnų gerovės tarnybos „Pifas“ gyvūnų priežiūros ir globos koordinatorė Greta Linkė pasakojo, kad naujas kačių kambarys įrengtas visai neseniai ir jau yra naudojamas./Organizatorių nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Kėdainiuose veikianti gyvūnų gerovės tarnyba „Pifas“ nestovi vietoje –geraširdžių miestiečių padedami gyvūnų mylėtojai neseniai įrengė atnaujintą kačių kambarį. Be to, jau balandį prasidės beglobių kačių sterilizacijos projektas, tad ne tik moralinės, bet ir finansinės paramos gyvūnų mylėtojams kaip niekad reikia. 

Naujas kambarys

„Pifo“ gyvūnų priežiūros ir globos koordinatorė Greta Linkė pasakojo, kad naujas kačių kambarys įrengtas visai neseniai ir jau yra naudojamas.

„Naujas mūsų kačių kambarys dar kvepia dažais. Čia yra viskas, ko reikia katėms. Šis kambarys įrengtas visiškai naujai, o senajame įrenginėsime stacionarinę patalpą, kurioje bus laikomi karantinuojami ir sergantys gyvūnai.

Šiuo metu mūsų karantinavimo patalpa per maža, neišsitenkame. Padėkite mums ir toliau plėstis, kad vis daugiau beglobių galėtume priimti.

Paruošti karantinavimo patalpą tinkamą naudoti reikia 250 eurų. Tad labai prašome jūsų prisidėti“, – kalbėjo G. Linkė.

Balandį prasidės beglobių kačių sterilizacijos projektas, tad ne tik moralinės, bet ir finansinės  paramos gyvūnų mylėtojams kaip niekad reikia. 

Aut. past.

Sterilizacijos projektas

Be to, jau balandį prasidės beglobių kačių sterilizacijos projektas, tad ne tik moralinės, bet ir finansinės paramos gyvūnų mylėtojams kaip niekad reikia. 
„Šiemet vėl ketiname startuoti su beglobių kačių sterilizacija, tačiau savivaldybė finansuoja tik pačias operacijas ir vakcinacijas, nedengiamas kuras ir lašai nuo blusų, taip pat papildomos veterinarinės procedūros.

Lašai nuo blusų katei kainuoja apie 2,5–3 eurus. Jei reikia lašų nuo ausų erkių, suma auga iki 8 eurų.

30 procentų visų beglobių kačių atkeliauja su ausų erkėmis, tad ne tik lašiname lašus, bet ausis valome „Mitex“, kurio kaina – apie 11 eurų. Buteliuko užtenka 10 kačių.

Galėtume užsimerkti prieš šias problemas ir atlikti tik sterilizaciją, bet to negalime padaryti, nes mums labai svarbu gyvūno sveikata ir gerovė.

Kuro išlaidos taip pat sudaro nemenką dalį išlaidų, papildomos procedūros visada siekia 50–100 eurų, per dieną sterilizuojama 10–20 kačių“, – dėstė organizacijos atstovė.

Daug darbų

Per 2021 metus „Pifas“ sterilizavo lygiai 200 beglobių kačių. Visos jos buvo vakcinuotos nuo pasiutligės ir sulašinti lašai nuo blusų arba ausų erkių. Kiekviena katė apžiūrėta.

5 katėms atliktos papildomos procedūros, pašalinti augliai, tvarkytos žaizdos, vienai katei pašalinta sužeista akis.

Prisidėti prie gyvūnų gelbėjimo gali kiekvienas iš mūsų.

Pinigėlius galima pervesti VšĮ Gyvūnų gerovės tarnyba „Pifas“. Sąskaitos Nr. LT797300010094736594, bankas „Swedbank“.

Mokėjimo pavedimo paskirtyje prašome nurodyti „Parama“.

Taip pat galite prisidėti prie gyvūnų gerovės skirdami 1,2 proc. paramą organizacijai.

4 Komentarai

  • Pagarba merginoms. Nors viena gera naujiena šiandien.

    • Eik i krumus pakakarekuot fake “Petrai”

  • Tai kur tas kambarys yra , jo adresas noriu pamatyti ir paaukoti pinigėlilių.

  • Nėra adreso ,nėra kambario , nėra Pifo organizacijos – tai balandžio 1 pokštas .Išdūrė visus.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video