Per žingsnį nuo tragedijos: vyras grasino nušokti nuo geležinkelio tilto

 Per žingsnį nuo tragedijos: vyras grasino nušokti nuo geležinkelio tilto

Užbėgę ant kalniuko ugniagesiai pamatė prie bėgių prigludusį gulintį vyrą. Gelbėtojai nedelsdami jį nunešė toliau nuo bėgių, kad šis būtų saugus./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Visos Kėdainių specialiosios tarnybos sukeltos ant kojų gavus pranešimą, jog vyras ketina nušokti nuo geležinkelio tilto į Nevėžio upę. Savo ketinimų vyrui įgyvendinti nepavyko, jį nuo bėgių nunešė atskubėję ugniagesiai. Laimei, tuo metu pro Kėdainius nevažiavo traukinys.

Pranešė liudininkai

Šeštadienį, po 20 valandos, Bendrajame pagalbos centre gautas pranešimas, kad Kėdainiuose, J. Biliūno gatvėje, ant geležinkelio tilto per Nevėžio upę stoviniuoja vyras, kuris ketina nušokti nuo tilto.

Į įvykio vietą pasiųstas Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pirmasis skyrius, Pelėdnagiuose budinti Kauno miesto greitosios medicinos pagalbos medikų brigada ir policijos pareigūnai.

Nunešė nuo bėgių

Pirmieji į įvykio vietą atskubėjo ugniagesiai gelbėtojai.

Pro J. Biliūno gatvę jie privažiavo prie geležinkelio tilto. Užbėgę ant kalniuko jie pamatė prie bėgių prigludusį gulintį vyrą.

Gelbėtojai nedelsdami nunešė jį toliau nuo bėgių, kad šis būtų saugus.

Vyras gulėjo visai šalia bėgių, jei tuo metu būtų važiavęs traukinys – jis tikrai būtų kliudytas ir pasekmės galėjo būti itin baisios.

Laimei, vyrą pastebėjo ir laiku pagalbą iškvietė liudininkai, kitaip ši istorija tikrai taip laimingai nebūtų pasibaigusi.

Aut. past.

Išsivežė policija

Netrukus į įvykio vietą atskubėjo medikai ir pareigūnai. Medikai apžiūrėjo pusamžį vyrą, akivaizdžių sužalojimų nesimatė.

Vyriškis buvo neblaivus. Jį išsivežė policijos pareigūnai.

Vyras negalėjo paaiškinti, ką veikė ant bėgių, vis kažką rėkavo ir prašė duoti cigarečių.

Laimei, vyrą pastebėjo ir laiku pagalbą iškvietė liudininkai, kitaip ši istorija tikrai taip laimingai nebūtų pasibaigusi.

10 Komentarai

 • Ką padarysi, depresija daro savo.

 • pagal informaciją supratau,kad pusamžis vyriškis norėjo nušokt nuo tilto susivažinėjęs ant bėgių.

  • Reikia duoti dirniui kėlė.Butu nušokes ir vienu būtų mažiau.Liudininkai irgi geri ožiai“netavo kiškis,nei tu kiškis“.

 • kaip ir šaudymas į taikinį stovint apkasuose ant arklio…

 • Grasino nusokti ir tada susinervino ir acigule ant begiu. Taip maziau skausmilo zuditis

 • Nesuprantu ,del girtuoklio suleke visos tarnybos ,o kai reikia pagalbos sergančiam taikol prisikvieti arba prisiregistruoji pas gydytojus .Nori gaut pagalba gulk ant begiu .

 • Bėda. Nu ir baisūs „Taigi“, „Galvoju“ komentarai. Lygtai pijokas ne žmogus. Jei tavo vaikas būtų, brude tu, ar tai pat kalbėtum? Psichiatrijos centrą ir tą sunaikino Kėdainiuose. Gal tegul daraktorė dabar prisiima atsakomybę su meru priešaky.

  • matyt ir pats ne abstinentas esi,kad toks sopulingas pagėrusiam besigrasinančiam.Tai kada pats planuoji benefisą ant tilto užuojautos pasiilgęs?

 • Ka
  Tau jie prisiims, tik algas susikele 10x didesnes ir bynas nutaises savo veida sypsosi, kad bendrapartietei gera ir silta vieta ismuse

 • Dar anais laikais į gorodoką ėjau per tiltą.O čia traukinys…Kad ėmė baubti,a ciongas… Veigu būtų pagavę ir baudą pasiūlę,tai ir aš ko gero būč sakęs ,kad ruošiuos šokti žemyn.Komunistai juk irgi žmonės-būt pasigailėję savižudžio.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video