Per praėjusius metus parėmė pusšimtį smulkiojo verslo įmonių

 Per praėjusius metus parėmė pusšimtį smulkiojo verslo įmonių

Vasario mėnesio tarybos posėdyje parama buvo skirta vos vienam verslo subjektui – mažajai bendrijai „Ant saldžių debesų“, kuri organizuoja vaikų šventes./„Rinkos aikštės“ archyvo nuotr.

Kėdainių rajono savivaldybės smulkiojo ir vidutinio verslo rėmimo fondas per praėjusius metus padėjo 50-iai įmonių. Fonde dar liko daugiau kaip 23 tūkst. eurų. Šiemet biudžete numatyta fondą papildyti dar 50 tūkst. eurų injekcija.

Daugiausia įmonių pirko techniką ir įrangą

„Per praėjusius metus paramos buvo suteikta už 76 tūkst. eurų. Daugiausia įmonės naudojosi galimybe gauti paramą už įrangos ir technikos įsigijimą – tam skirti 42 tūkst. eurų.

Buvo sukurta ir 19 naujų darbo vietų, tam iš fondo atseikėta 32 tūkst. eurų.

Likę pinigai buvo padalinti kitoms įmonėms, kurios gavo kompensacijas už mokymus, rinkodaros priemones, patalpų nuomą ir įmonės steigimo kaštus“, – vardijo fondo komisijos pirmininkas Alvydas Ardavičius.

Jis pridūrė, kad norint suteikti paramą tikslingai, komisijai tenka nemažai dirbti.

Kėdainių rajono savivaldybės smulkiojo ir vidutinio verslo rėmimo fondo komisijos pirmininkas Alvydas Ardavičius: „Per praėjusius metus paramos buvo suteikta už 76 tūkst.
eurų. Daugiausia įmonės naudojosi galimybe gauti paramą už įrangos ir technikos.“/Algimanto Barzdžiaus/„Rinkos aikštės“ archyvo nuotr.

„Noriu padėkoti visiems komisijos nariams, kurie tikrai atsakingai ir ilgai dirbo. Susirinkdavome kiekvieną mėnesį, darbas trukdavo po ne vieną valandą, tačiau darbas eidavosi tikrai šauniai“, – tęsė tarybos narys.

Paramą skyrė dar vienam verslui

Vasario mėnesio tarybos posėdyje parama buvo skirta vos vienam verslo subjektui – mažajai bendrijai „Ant saldžių debesų“, kuri organizuoja vaikų šventes.

Vienintelė mažosios bendrijos narė, prieš įkurdama mažąją bendriją, renginius vaikams vesdavo jų namuose. Tačiau didėjant renginių paklausai, kilo idėja pasinaudoti užsienio praktika ir vaikams pasiūlyti naujas priemones – medinius namelius su visu namų inventoriumi, taip skatinti vaikų savarankiškumą ir bendravimą tarp kitų vaikų.

Fonde dar liko daugiau kaip 23 tūkst. eurų. Šiemet biudžete numatyta fondą papildyti dar 50 tūkst. eurų injekcija.

Aut. past.

Buvo įsigyti 3 mediniai nameliai su inventoriumi (vienas su terasa ir 2 dviaukščiai).

Švenčių organizavimui buvo įrengti nuomotose patalpose mergaičių ir berniukų atskiri kambariai, kuriuose bus galima vykdyti edukacinę veiklą ir švęsti asmenines šventes.

Iš viso verslui pradėti buvo išleista 12 tūkst. eurų.

Įmonė nėra gavusi jokios kitos paramos, o kadangi atitinka fondo nuostatus, jai buvo paskirta daugiau kaip 3 tūkst. eurų siekianti kompensacija.

1 Komentaras

  • taip pat gavo paramą už sienlaikraščio ,,Iš gaidžių gyvenimo“leidimą.Tiesa,parama ne piniginė,bet dovanai gautas žirnių maišas šiai šeimai labai vertingas,nes skiriant jį tarpininkavo Laisvės partijos rajone atstovai.Šis komentaras ne reklama,o padėka jiems.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video