Per keletą dienų degė dvi pirtys

 Per keletą dienų degė dvi pirtys

Šėtos seniūnijos Sangailų kaime sekmadienį degė didelė pirtis, kurioje įrengtos ir kitos patalpos, kambariai./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Per keletą pastarųjų dienų Kėdainių rajone užsidegė net dvi pirtys. Žmonės nelaimių metu nenukentėjo, tačiau pirčių savininkai patyrė didžiulių finansinių nuostolių. Laimei, ugnis nepersimetė į kitus pastatus ir nepridarė dar daugiau žalos.

Sangailų kaime sudegė tik pastatyta pirtis

Sekmadienį perpiet gausios ugniagesių gelbėtojų pajėgos skubėjo į Šėtos seniūnijos Sangailų kaimą, mat po 12 val. Bendrajame pagalbos centre buvo gautas pranešimas, kad dega didelė pirtis, kurioje įrengtos ir kitos patalpos, kambariai.

Į įvykio vietą pasiųsta Kėdainių priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba, Šėtos ir Okainių ugniagesių komandos, taip pat Jonavos rajono priešgaisrinės tarnybos Bukonių ugniagesių komanda.

Atvykus ugniagesiams, iš pastato veržėsi dūmai. Ugniagesiai malšino gaisrą, teko ardyti medinio pastato stogą ir kitas konstrukcijas, viskas buvo sulieta vandeniu.

Kokius nuostolius savininkas patyrė, dar tikslinama.

Įvykio vietoje buvęs vyras pasakojo, kad pirtį statė keletą metų, kol pagaliau statybos buvo baigtos. Šeštadienį jis pirtį pakūreno pirmą kartą, o sekmadienį antrą kartą. Pirtelėje ruošėsi sutikti gražiausias metų šventes. Deja, sekmadienio pakūrenimas ir buvo lemtingas – naujutėlaitis pastatas užsidegė, jį teks remontuoti.

Dėl ko kilo gaisras, tikslinama.

Ir nors žmonės nelaimių metu nenukentėjo, tačiau savininkai patyrė didžiulių finansinių nuostolių. Laimei, ugnis nepersimetė į kitus pastatus ir nepridarė dar daugiau žalos.

Aut. past.

Pirtis degė ir Paobelio kaime

Vos prieš keletą dienų pirtis liepsnojo ir Pelėdnagių seniūnijos Paobelio kaime. Apie Gėlių gatvėje degančią pirtį pranešimas pagalbos centre gautas ketvirtadienio vakarą, po 19 val.

Į įvykio vietą buvo pasiųsta Kėdainių priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba, Pramonės bei Josvainių ugniagesių komandos.

Atvykus ugniagesiams, degė mūrinė, medinėmis lentelėmis apkalta pirtis. Pastatas buvo apšiltintas vata, stogas dengtas skarda. Ugniagesiai numalšino gaisrą, tačiau jo metu išdegė pirties patalpa. Nuardyta 9 m² stogo dangos. Apsaugotas už 0,5 metro esantis ūkinis pastatas.

Dėl ko užsidegė pirtis, tiria ugniagesių gelbėtojų tyrėjai.

Dega gana dažnai

Priminsime, kad vien šį rudenį Kėdainių rajone liepsnojo net keturios pirtys.

Pelėdnagių seniūnijos Juciūnų kaime užsidegus prie pat namo įrengtai pirčiai, apdegė 1,5 m² medinių stogo konstrukcijų, nuardyta 4 m² stogo dangos ir 4 m² vidaus medinių apdailos lentelių. Nuo liepsnų apsaugotas už 4 metrų esantis mūrinis gyvenamasis namas.

Dotnuvos miestelyje mūrinio namo rūsyje išdegė pirties ir priepirčio medinės apdailos lentelės, apšiltinimo medžiaga. Rūsio patalpoje aprūko kambario sienos, lubos ir namų apyvokos daiktai. Apdegė ir sulietos vandeniu 2 tonos granulių. Garažo patalpose aprūko ir buvo sulieta apie 10 tonų granulių. Rūsio patalpose dūmų detektoriaus nebuvo.

Rąstinė pirtis visiškai sudegė Vilainių seniūnijos Zavišinės kaime.

Visi pastarieji pirčių gaisrai kilo dėl krosnių arba dūmtraukių eksploatavimo taisyklių pažeidimo.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video