Pelėdnagiuose surengti šokiai senjorams

 Pelėdnagiuose surengti šokiai senjorams

Pelėdnagių kultūros darbuotojai visus senjorus sukvietė gerai praleisti laiką šokant./Organizatorių nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Kėdainių kultūros centro Pelėdnagių skyriuje pramogų sau randa ne tik jaunimas, vidutinio amžiaus žmonės, bet ir senjorai. Kultūros centro darbuotojai būtent visoms šioms trims amžiaus grupės organizuoja šokių vakarus. Ir vakarai sėkmingi – įvairaus amžiaus žmonės renkasi susitikti, pasikalbėti ir pašokti.

Sukvietė į  popietę

Pelėdnagių kuktūros darbuotojai savaitgalį visus senjorus sukvietė gerai praleisti laiką šokant. Damos buvo raginamos apsiauti patogius batelius, vyrai – pasiruošti visas pašokdinti.

Į kultūros centro salę susirinko dešimtys žmonių ne tik iš Pelėdnagių ir aplinkinių kaimų, bet ir iš Kėdainių miesto.

Senjorams šis vakaras nieko nekainavo – tereikėjo atsivežti gerą nuotaiką, o šventinę nuotaiką jiems kūrė „Ašarėnos“ kolektyvas su vadove Gitana Adomavičiene.

Senjorams šis vakaras nieko nekainavo – tereikėjo atsivežti gerą nuotaiką, o šventinę nuotaiką jiems kūrė „Ašarėnos“ kolektyvas su vadove Gitana Adomavičiene./Organizatorių  nuotr.

Senjorai nenusivylė

Kėdainių „Bočių“ vadovas Kęstutis Nekrošius, kalbėdamas apie gražią šokių iniciatyvą, sakė, jog senjorai buvo labai patenkinti ir tikrai nenusivylę šokių vakaru.

„Susirinkome ir senjorai, ir šiek tiek pagyvenę. Susitikimome Pelėdnagiuose, prisiminėme jaunystę ir pašokome. Juk mes galim!

Damos buvo raginamos apsiauti patogius batelius, vyrai – pasiruošti visas pašokdinti. Į kultūros centro salę susirinko dešimtys žmonių ne tik iš Pelėdnagių ir aplinkinių kaimų, bet ir iš Kėdainių miesto.

Aut. past.

Šokių popietė ir buvo senjorams! Nebuvai? Esi kaltas, net labai! Nors lauke gilus ruduo, bet juk kraujas ne vanduo.

Tikrai smagiai pasišokome, puikiai muzikavo „Kėdainių bočių“ ansamblis „Ašarėna“. Tik truputį vyrų trūko – negi taip ilgai jūs rūkot?

Kitą kartą, esant progai, nesikuklinkit labai – vietos salėj nemažai“, – linksmai apie vakarą sueiliavo „Bočių“ vadovas  K. Nekrošius.

3 Komentarai

  • Gal bobą susiras po tokias vakaruškas belakstydamas,o tai atrodo kaip gejus

  • Ar pastoviai bus šokiai, ar tik tą vieną kartą buvo Ačiū

  • Kituose miestuose, ypač Vakarų Europoje pagyvenusių žmonių pasišokimai yra įprastas dalykas. Tęskite, tegul tai tampa gražia tradicija. Juk Lietuvoje pensininkams beveik visur ir visada yra pilkos, vienodos dienos.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video