Pelėdnagiškių vaikai kūrė savo skrynutes

 Pelėdnagiškių vaikai kūrė savo skrynutes

Vaikai pasinėrę į skrynučių kūrybos procesą./ Eivinos Belousovaitės nuotr.

Eivina BELOUSOVAITĖ

Trečiadienio popietę Pelėdnagių bendruomenės centre vyko edukacinė veikla. Čia dalyvaujantys vaikai dekupažo technika mokėsi puošti medines skrynutes. Tai viena iš 5 dienų trukmės vaikų vasaros poilsio stovyklos „Atraskime kartu“ veiklų.

Pasineria į veiklą

Nors vaikai aktyvūs ir nenustygstantys vietoje, vykstant užsiėmimams susikaupia ir įsitraukia į veiklą. Štai ir dabar, gražinant skrynutes.

„Ką tik lakstė, kas su kamuoliu, kas su rakete rankose. Dabar – tylu, ramu, vaikų, atrodo, lyg nėra. labai greitai persiorientuoja ir sutelkia dėmesį“, – vaikus gyrė stovyklos vadovė Loreta Šaduikė.

Vaikų vasaros stovyklos vadovės Loreta Šaduikė (kairėje) ir Vilma Paškevičienė (dešinėje)./ Eivinos Belousovaitės nuotr.

Moko vieni kitus

Dekupažuodami dėžutes vaikai dalijasi priemonėmis, prašo ir dėkoja. Stovyklos vadovės džiaugiasi, kad vaikai vieni kitiems primena elgtis mandagiai. Drauge jie prisiminė kada vartoti žodžius ačiū ir dėkui, neišvengė ir namų darbų.

„Gavo užduotį namie, išplovus puodelį ar lėkštę, pažiūrėti ar mamytė ir tėvelis prisimena padėkoti, o vėliau kartu viską aptarsime“, – kalba L. Šaduikė.

Išmoksta ir daugiau dalykų

Užsiėmimų metu stiprinama vaikų meninė saviraiška, o tuo pačiu ugdomi ir socialiniai įgūdžiai. Vaikai drauge pietauja ir leidžia laisvalaikį žaisdami, taip mokydamiesi iš savęs ir kitų. 

Jie yra skatinami laikytis taisyklių ir raginti tai daryti kitus. Visų veiklų metu yra vertinama, kokius teigiamus pokyčius pavyko jiems pasiekti.

Vykdyti stovyklą stengiamasi kiekvienais metais. Šiemet čia dalyvauja 15 vaikų iš Pelėdnagių. Pasak stovyklos vadovių, paskelbus registraciją, sąrašas užsipildė vos per 2 dienas.

Stovyklą finansuoja Kėdainių rajono savivaldybės administracija.

6 Komentarai

  • O klaidų klaidelių pilnas tekstas…. Sumaišet kultūros skyrių su bendruomene. Gėda jums Eivina, višta esat visiškai.

    • Gerai, kad jūs mokotės ir dirbat be klaidų 😂

  • Loreta labai sexuali moteris

  • Tai ce juk belusovo dukra prime nes nieko gero nesigeba ziauru visai

  • Dvi kaimietės.

  • Nežinau man tai grazesne yra Vilma nei Loreta. Bet abi Tamulio zmones ustsi su ku seniunui viska ispletkina

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video