Pavyzdys kitiems – Miegėnuose įkurta jau trečioji saugios kaimynystės grupė

 Pavyzdys kitiems – Miegėnuose įkurta jau trečioji saugios kaimynystės grupė

Visai neseniai Miegėnų gyvenvietėje, Nykio bei Mechanizatorių gatvėse, buvo įsteigta dar viena saugios kaimynystės grupė./Organizatorių nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Kėdainių rajono Gudžiūnų seniūnijoje esantys Miegėnai gali būti tikras pavyzdys kitiems kaimams, miesteliams, gyvenvietėms. Ir ne tik dėl itin kruopščiai tvarkomų žaliųjų plotų, puoselėjamų gražių gėlynų. Šiame kaime įkurta saugios kaimynystės grupė. Ir tai jau trečioji tokia grupė šiame kaime. Taigi, Miegėnai, ko gero, pretenduoja tapti saugiausiu Kėdainių rajono kaimu, nes čia žmonės ne tik pasikliauja policijos pareigūnais bei ir patys rūpinasi savo saugumu.

Ir vadovė, ir rėmėja

Miegėnų gyventojai labai džiaugiasi aktyvia ir nenuilstančia vietos bendruomenės vadove Vijole Jukniene.

Moteris ne tik dalyvauja ir organizuoja kaimo kultūrinį gyvenimą, prisideda puoselėjant kaimo grožį, bet ir aktyviai rūpinasi kaimo gyventojų saugumu.

V. Juknienė yra ir labai atsidavusi policijos rėmėja, tad natūralu, jog vienas iš jos prioritetų – saugi ir rami gyvenvietė.

Kėdainių rajono Gudžiūnų seniūnijoje esantys Miegėnai gali būti tikras pavyzdys kitiems kaimams, miesteliams, gyvenvietėms.

Aut. past.

Dar viena

Visai neseniai Miegėnų gyvenvietėje, Nykio bei Mechanizatorių gatvėse, buvo įsteigta dar viena saugios kaimynystės grupė.

„Viena iš saugios aplinkos kūrimo formų yra saugios kaimynystės grupių steigimas.

Dar vieną naują saugios kaimynystės grupę kartu su Kėdainių rajono policijos bendruomenės pareigūnais įkūrėme Miegėnuose. Tai jau trečia tokia grupė mūsų kaime.

Pagrindinis saugios kaimynystės principas – tai bendruomenės įtraukimas į visuomenei saugią veiklą ir glaudus bendradarbiavimas tarp bendruomenės, policijos bei savivaldos institucijų“, – kalbėjo V. Juknienė.

Maži, bet reikšmingi

V. Juknienė sako, kad net maži darbai bendruomenei yra labai reikšmingi ir svarbūs, todėl kaimo žmonės turi gerbti ir padėti vieni kitiems.

„Džiaugiamės, kad galime prisidėti prie saugios aplinkos kūrimo, ne tik savo bendruomenėje, bet ir rajone. Juk pasirūpinti turime ne tik savimi, bet ir padėti kaimynui.

Kartais, rodos, labai maži, bet laiku ir vietoje pastebėti dalykai, gali būti labai reikšmingi.

Todėl nelikime abejingi vieni kitiems – pastebėkime, reaguokime, padėkime“, – sako bendruomenės pirmininkė ir policijos rėmėja.

Visapusiška nauda

Kėdainių rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnai pabrėžia, kad saugi kaimynystė labai naudinga, mat pagrindinis saugios kaimynystės tikslas yra visapusiškas policijos, gyventojų ir savivaldos bendravimas. Keitimasis informacija, pagalba, prevencinės veikla – tai pagrindiniai dalykai, kurie apibrėžia saugią kaimynystę.

1 Komentaras

  • Saugiausiu kaimu ;DDDDDDDDDDDDDD

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video