Paskelbti konkurso „Gražiausiai tvarkoma aplinka“ nugalėtojai

 Paskelbti konkurso „Gražiausiai tvarkoma aplinka“ nugalėtojai

Kėdainių r. savivaldybės nuotr.

Ketvirtadienio vakarą Kėdainių miesto rotušėje apdovanoti tradicinio konkurso „Gražiausiai tvarkoma aplinka“ nugalėtojai. Dauguma kraštiečių teigė, jog finansai nėra pats svarbiausias rodiklis, kad aplinka būtų tvarkinga ir graži, pasak jų, svarbiausia – darnus visų darbas ir gražaus rezultato siekimas.

Konkurso vertinimo komisijos pirmininkė rajono vicemerė Danutė Mykolaitienė nuoširdžiai dėkojo visiems kraštiečiams, kurie myli grožį ir tvarką.

 „Jau ne vieneri metai sakome, kad nugalėtojus šiame konkurse išrinkti vis sunkiau. Visi matome, jog gražiai tvarkosi ištisi kaimai, gatvės, viena kitai nenusileidžia įstaigos. O ką jau kalbėti apie atskiras sodybas. Kaskart matome vis išradingiau, profesionaliau sutvarkytas aplinkas. Jas gražindami Jūs negailite nei jėgų, nei laiko, nei investicijų. Ačiū už tai, ką darote. Linkiu ir toliau gyventi gražioje aplinkoje, nepavargti kurti grožį, kuris suteikia daug gerų emocijų ne tik jums patiems, bet ir aplinkiniams“, – sveikindama šventės dalyvius sakė D. Mykolaitienė.

Padėkos „Už gražiausiai tvarkomas aplinkas“ įteiktos:

Kristinai ir Vidui Zieniams bei Ritai Jonynei – už gražiausiai tvarkomą individualaus gyvenamojo namo aplinką kaimiškojoje seniūnijoje.

Ernestui Barčui, Krakių seniūnui, – už gražiausiai tvarkomą biudžetinės įstaigos aplinką kaimiškojoje seniūnijoje.

Simonui Greičiui, UAB Labūnavos žemės ūkio bendrovės direktoriui, – už gražiausiai tvarkomą įmonės, įstaigos, organizacijos aplinką kaimiškojoje seniūnijoje.

Stanislavai Žirlienei, V. Koncevičiaus g. 14, Pelėdnagių kaimo Pelėdnagių seniūnijoje daugiabučio pirmininkei – už gražiausiai tvarkomą daugiabučio namo aplinką kaimiškojoje seniūnijoje.

Astai Ir Vigimantui Adomavičiams – už gražiausiai tvarkomą individualaus gyvenamojo namo aplinką Kėdainių miesto seniūnijoje.

Aušrai Nesterovienei, Kėdainių lopšelio-darželio „Puriena“ direktorei, – už gražiausiai tvarkomą biudžetinės įstaigos aplinką Kėdainių miesto seniūnijoje.

Vilmai Balčiuvienei, įstaigos „Diaverum“ direktorei, – už gražiausiai tvarkomą įmonės, įstaigos, organizacijos aplinką Kėdainių miesto seniūnijoje.

Alanui Joteikai, J. Basanavičiaus g. 112-ojo daugiabučio Kėdainių mieste bendrijos pirmininkui – už gražiausiai tvarkomą daugiabučio namo aplinką Kėdainių miesto seniūnijoje.

Padėkos „Už gražiai tvarkomas aplinkas“ įteiktos: 

Onutei Ir Antanui Mikalauskams – už gražiai tvarkomą individualaus gyvenamojo namo aplinką kaimiškojoje seniūnijoje.

Kristinai Kazlauskaitei Ir Dariui Dauparui – už gražiai tvarkomą individualaus gyvenamojo namo aplinką kaimiškojoje seniūnijoje.

Arvydui Zubrickui – už gražiai tvarkomą individualaus gyvenamojo namo aplinką kaimiškojoje seniūnijoje.

Vilmai Grigienei – už gražiai tvarkomą daugiabučio namo aplinką kaimiškojoje seniūnijoje.

Vytalijai Ir Juozapui Kanišauskams – už gražiai tvarkomą individualaus gyvenamojo namo aplinką Kėdainių miesto seniūnijoje.

Neringai Vaicekauskienei, Kėdainių lopšelio-darželio „Vaikystė“ direktorei, – už gražiai tvarkomą biudžetinės įstaigos aplinką Kėdainių miesto seniūnijoje.

Vandai Petraitienei, J. Basanavičiaus g. 114-ojo daugiabučio Kėdainių mieste, namo savininkų bendrijos pirmininkei, – už gražiai tvarkomą daugiabučio namo aplinką Kėdainių miesto seniūnijoje.

Parengta pagal Kėdainių r. savivaldybės inf.

5 Komentarai

  • aš maniau, kad.šią vasarą nevyko vertinimas

  • Krakėse išties gražu,nors ten gražu jau labai daug metų.

  • Atbare ale ivertino cerka ipylem sumustiniu davem kad patenkinti sake atsivezgs

  • ar dabar madingos apkarpytos foto

  • Nė matėm,nė regėjom tos komisijos,koc Antonis,pakliuvęs in laureatus, yra iš mūsų kaimo.Būna gi pas mus ir su lietum tokie šposai,kad vienam kampe lyja,a kitas sausas…Gal ir komisija taip suveikė.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video